Son olarak Zalim İstanbul dizisinde yer alan oyuncu Deniz Uğur, sosyal medya hesabından acı bir haber sevenleriyle paylaştı. Uğur, dayısı Cem Bayer'i koronavirüsten kaybetti.

47 yaşındaki oyuncu Deniz Uğur, sanat camiasında neredeyse tüm alanlarda başarılı işler çıkardı. Birçok sinema ve dizide rol alan oyuncunun ailesi Osmanlı Saray'ından gelmekte.

deniz uğur

Yağmur Zamanı ve Sahte Prenses dizilerindeki performansıyla hafızalara kazınan Uğur, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarını yasa boğdu.

deniz uğurun daysı cem bayer

Oyuncu, dayısı Cem Bayer'i koronavirüsten kaybettiklerini duyurdu. Acılarını da işte bu sözlerle ifade etti:

"Pandemi bu kez ailemizden can aldı... Çocukluğumun kahramanı... Kıymetlim... Dünyanın en güzel insanı... Benim canım dayım Cem Bayer bugün vefat etti... Maalesef yoğun bakımda, Covid 19 teşhisi konulduğu gün kaybettik kendisini... Uzaklarda olmak şu an çok ama çok acıtıyor... İznimiz olduğunda o muhteşem kişiliğine yakışır şekilde bütün saygımızla mezarı başında yâdetmek sözümüz... Hepimizin canı çok yanıyor... İleri yaşta ve koah hastası olan dayım izole bir yerde, kendi çiftlik evinde yaşıyordu... Lütfen ama lütfen, bir an bile akıllardan çıkmasın. En titiz şekilde önlem almak, kurallara harfiyen uymak bizim en önemli görevimiz şu an... Bu süreçten beraberce, sabırla, dikkatle, güçlü çıkmamızı diliyorum Allah’tan..."

İLİŞKİLİ HABER

Müslüman olan Jennifer Grout Türk hayranlarına seslendi!

İLİŞKİLİ HABER

Genç çift Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy da parmak dansı akımını yaptı!

İLİŞKİLİ HABER

Futbolcu Sabri Sarıoğlu 3. kez baba oluyor

İLİŞKİLİ HABER

Miami'de yaşayan Yeşilçam'ın efsanesi Ahu Tuğba'dan Türkiye'ye övgü dolu sözler!

BİR YORUM YAPIN 0