Çaycı Hüseyin isyan etti: 'Ölmekten bıktım!' Çaycı Hüseyin Alpalslan Özmol kimdir?

01 Temmuz 2020, 10:30
Çaycı Hüseyin isyan etti: 'Ölmekten bıktım!' Çaycı Hüseyin Alpalslan Özmol kimdir?

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Çaycı Hüseyin rolüyle ünlenen Alpalsan Özmol'un koronavirüs hastalığı sebebiyle öldüğü haberleri daha önce gündeme geliyor. Özmol hakkında çıkan haberlere isyan etti. Ünlü oyuncu, 'Ölmekten bıktım!' diyerek sosyal medyadan çıkan haberlere tepki gösterdi. Peki Çocuklar Duymasın'ın Çaycı Hüseyin'i Alpaslan Özmol kimdir?

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Çocuklar Duymasın dizisiyle büyük bir şöhret elde eden oyuncu Alpaslan Özmol, “Sürekli öldürüyorlar. Artık panik atak oldum. Bir gün gerçekten öleceğim ve kimse inanmayacak. Annem beni aradı ve sesimi dinleyip kapattı. ‘Oğlum haberler çıkıyor, korkuyorum’ diyor. Ailem ve dostlarım üzülüyor. Gençlerimiz mizah yapıyor. Ben de gülüyorum ama tadında olmalı. Mizah ölümle olmaz. Bazen geleneklerimizi kaybettiğimizi düşünüyorum.” açıklamasında bulundu.

Alpaslan Özmol, sosyal medyada sıklıkla öldüğü yönündeki haberlerle gündeme geliyor. Ünlü oyuncu bugünlerde de sosyal medyada sıklıkla konuşuluyor. Yine öldü haberleriyle gündeme gelen oyuncudan, konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmemişti.

Özmol üzerinden esprili paylaşımlar yapan kullanıcılar, daha önce de 'Kral geri döndü' şeklindeki esprileri Özmol'un görseliyle beraber paylaşmışlardı. Özmol, hakkında bir kez daha çıkan Çaycı Hüseyin öldü haberlerine ve Çaycı Hüseyin TT'sine, çektiği komik bir videoyla yanıt vermişti.

KORONAVİRÜS ESPRİSİ

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs ile ilgili yapılan mizahlardan payını, oyuncu Alpaslan Özmol da aldı. Özmol hakkında bir kez daha, koronavirüs nedeniyle öldü paylaşımları yapılmaya başlandı ve çaycı Hüseyin şeklinde sosyal medya gündemine yerleştirildi. Birçok kullanıcı ise bu mizah nedeniyle, Özmol hakkında çıkacak gerçek bir habere artık kimsenin inanmayacağını belirten paylaşımlarda bulundu.

KORONAVİRÜS'TEN ÖLDÜ İDDİASI

Oyuncu Alpaslan Özmol, merhum Münir Özkul'dan sonra hakkında öldü haberleri en çok yapılan kişi olarak dikkat çekiyor. Yaklaşık 1 haftadır benzeri asılsız haberler, yine gündemdeki yerini koruyor. Ancak bu haberlerin neden çıktığı ve Özmol'un bu konu hakkında ne konuştuğu henüz bilinmiyor. Özmol hakkında koronavirüse yakalandığı iddiaları gündemde. Oyuncunun hakkında çıkan bu haberler, Twitter'de ti'ye alınıyor.

VİDEO ÇEKİP DALGA GEÇTİ

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Çaycı Hüseyin rolüyle ünlenen Alpaslan Özmol, hakkında çıkan öldü haberlerine yanıt vermişti.

Çığlık filminin ikonik karakteri hayalet maskeli katil kostümü giyen bir arkadaşıyla video çeken Özmol, tüm iddialara esprili bir göndermede bulunmuştu.

çaycı hüseyin öldü mü

Özmol açıklamasında, "Ankara sahillerinde kutup ayısı saldırısına uğramadım, güzide ilimiz Çorum'da gerçekleşen tsunamide de metrelerce sürüklenip can çekişmedim." ifadesine yer vermişti.

Oyuncu, açıklamasını, "Sakin olun, eğer ölürsem ben size haber vereceğim. Diğer asılsız haberlere itibar etmeyiniz." sözleriyle bitirmişti.

ÇAYCI HÜSEYİN ALPASLAN ÖZMOL KİMDİR?

19 Nisan 1976 tarihinde Almanya'nın Hamburg şehrinde, gurbetçi bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Şu ana kadar 20 projede rol alan Özmol, Ayrılsak da Beraberiz ve Çocuklar Duymasın dizilerinde canlandırdığı Çaycı Hüseyin karakteriyle tanınmıştır. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
13 Yorum Var
 • Azize Balak 4 ay önce Şikayet Et
  Ben öldümü ölmedimi anlamadım. Ama bu haberler kesinlikle doğru olamaz. Hem korona virüsü türkiyede olsaydı çoktan haberimiz olurdu
  Cevapla
 • mesude 5 ay önce Şikayet Et
  bu adami her sene siz öldürüyorsunuz yoksa bizim haberimiz yok yani
  Cevapla
 • Gökhan 6 ay önce Şikayet Et
  bu adam ölüp gitsede akılllarda hep şu kalacak caylarrrrrrr.
  Cevapla
 • delirdim artık 6 ay önce Şikayet Et
  ALLAH sağlık afiyet versin de başka derdimiz mi yok ALLAH için.
  Cevapla
 • haluk 6 ay önce Şikayet Et
  komediiii
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun