Alişan sosyal medyadan paylaştı: İki tane dişiyle...

Ünlü türkücü Alişan ve eşi Buse Varol 6 aylık olan oğulları Burak bebekle geçirdiği keyifli anları sosyal medya hesaplarında paylaşmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl evlenen ünlü şarkıcı Alişan ve oyuncu Buse Varol'un Burak ismini verdikleri bebekleri Şubat ayında dünyaya geldi. 42 yaşında ilk kez baba olma heyecanı yaşayan Alişan sosyal medya hesabında oğlu ile çektiği anları hız kesmeden paylaşmaya devam ediyor. Bu kez oğlu Burak'ın dişlerinin çıktığını duyuran Alişan fotoğrafını paylaşıp "İki tane dişiyle ne kadar acıtıyo be" notunu düştü.

alişan ve burak bebek

alişan ve burak bebek

 

ARABA ALDILAR

Geçtiğimiz günlerde eşi Buse Varol ve yakın dostlarıyla beraber yedikleri akşam yemeği sonrasında magazin muhabirlerine açıklamalar yapan Alişan oğluna akülü araba aldı. O anları  "Tek rakibim THY,alırım anahtarını" notuyla paylaştı. Burak bebeğin mtluluğu gözlerden kaçmadı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

burak bebek

burak bebek

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Merhum Naim Süleymanoğlu'nun kızları filme karşı: Durdurulsun!

İLİŞKİLİ HABER

Merhum Naim Süleymanoğlu'nun kızları filme karşı: Durdurulsun!
Tülin Şahin’den annelere muhteşem tavsiyeler

İLİŞKİLİ HABER

Tülin Şahin’den annelere muhteşem tavsiyeler
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0