Usta sanatçı Ajda Pekkan dün İstanbul'da coşkulu bir konser verdi. Pekkan tam 30 şarkı söyleyerek enerjisiyle herkesi şaşırttı.

Önceki akşam Harbiye Açıkhava’da 6 bin kişiye 3 saat boyunca konser veren Superstar Ajda Pekkan, 250 bin TL kazandı. Şıklığı ve sesiyle göz kamaştıran Pekkan, o sabah 1.5 saat spor yaptıktan sonra konser alanına 16.00’da gelmişti. Kulisinde 16.30’dan 20.30’a kadar şan hocasıyla şarkılarını çalıştı.

pekkan

"HER ŞEYİN MÜKEMMEL OLMASINI İSTİYORUM"

21.00’de seyirci karşısına çıkan Süperstar ‘Spente Le Stelle’ adlı ilk şarkıyı okuduğunda saatlerdir ayaktaydı. Konser 24.00’te bitti. Pekkan 20 dakika dinlendikten sonra 7 kişilik ekibiyle toplantıya oturdu. Süperstar gece 24.00’ten sabah 10.00’a kadar basına servis edilecek fotoğraflarını bizzat seçti. Binlerce kare arasından beğendiği pozlara fotoşop yaptırdı. Bu işlem sırasında bilgisayar ekranının başında oturdu. Basın bülteninin her satırını kontrol etti.

73 yaşındaki süperstar “Her şeyin mükemmel olmasını istiyorum. Şimdi birkaç saat uyuyalım. Hemen sonraki konsere hazırlanalım. Aynı tempo ve mesai bizi bekliyor." dedi.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

İLİŞKİLİ HABER

Ebru Güneş sezonun son konserini verdi!

İLİŞKİLİ HABER

Ezgi Sertel: Reklam arasında bebeğimi kaybettim

BİR YORUM YAPIN 0