Koronavirüs nedeniyle evden çıkmayan oyuncu market ve banka işleri için dışarıya çıktı. Oyuncu, evine dönerken cipinin anahtarı bozuldu.

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, geçenlerde annesi Dilek Bahadır ile Etiler'de görüntülendi. Evine ihtiyaçlarını almak üzere dışarı çıkan oyuncu, evine döneceği sıralarda cipinin anahtarının bozulması nedeniyle talihsiz bir durum yaşadı.

Gökçe Bahadır haberleri

"Arabamın anahtarı bozuldu. Şoförüm yedek anahtarı getirecek" şeklinde muhabircilere açıklama yaptı.

Gökçe Bahadır

SERENAY SARIKAYA'YA RAKİP OLMAK SÖZ KONUSU DEĞİL!

Son zamanlarda İzmir'in Kızı adlı müzikalle meşgul olan oyuncu Gökçe Bahadır, geçtiğimiz günlerde kendi gibi müzikalle alakadar olan meslektaşı Serenay Sarıkaya'ya rakip gösterilmişti. Bahadır, magazincilerin sorularına yanıt verdi.

Gökçe Bahadır açıklaması

Sarıkaya hakkında konuşan Bahadır, "Benim Serenay’a rakip olmam söz konusu değil. İş müzikal olunca birbirimize rakip değil, destek oluruz. Müzikal anlamda daha güzel şeyler üretmek için elimizden geleni yapmalıyız. Birbirimizi destekleyip alkışlamalıyız” şeklinde konuştu.

GÖKÇE BAHADIR MÜZİKALE BAŞLIYOR!

Nişantaşı'nda objektiflere yakalan Gökçe Bahadır kıyafeti ile dikkatleri üzerine çekti. Modaya uyum sağlamaya çalıştığını söyleyen şarkıcı Sezen Aksu’nun şarkılarıyla hazırlanacak olan ‘İzmir’in Kızları’ müzikali nedeniyle heyecanlı olduğunu da belirtti.

İŞTE GÖKÇE BAHADIR'IN MAKYAJSIZ TURU;

Gökçe Bahadır makyajsız hali

Son yer aldığı dizi olan Ufak Tefek Cinayetler'de başrol oynayan Gökçe Bahadır, şarkıcılığı ile de gündeme gelmişti. Şimdilerde dalış deneyimini gerçekleştirmek isteyen oyuncu, isteğine rekortmen dalışçı Şahika Ercümen ile kavuştu.

Gökçe Bahadır

İlk kez dalış yapan ve ilk deneyimini takipçileriyle paylaşan Bahadır,"Hayatta hep inandığım şey bir insan işini tutkuyla, severek, özveriyle disiplinli çalışmasıyla yaparsa o zaman yapabileceklerinin sınırı yok! Sevgili Şahika Ercümen gibi. Hayatımdaki ilk dalış deneyimimi onunla yaşadığım için çok şanslıyım" şeklinde açıklama yaptı.

İLİŞKİLİ HABER

Dünyaca ünlü koreli grup BTS karantina günlerinde korece öğretecek!

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı Sıla'dan canlı yayın kazasına ilişkin açıklama geldi!

BİR YORUM YAPIN 0