Ece Seçkin ve pilot nişanlısı Çağrı Terlemez ile karantinada!

18 Mart 2020, 09:25
Ece Seçkin ve pilot nişanlısı Çağrı Terlemez ile karantinada!

Şarkıcı Ece Seçkin'in pilot nişanlısı Çağrı Terlemez, Avrupa'da yaşayan 2 bin 807 Türk vatandaşın yurda dönüşlerini sağlamıştı. Ece Seçkin ve nişanlısı evde kendilerini karantina altına aldıklarını duyurdu.

Çin'in Vuhan kentinde başlayan ve dünyaya yayılarak binlerce kişinin ölümüne neden olan koronavirüs Türkiye'ye de maalesef sıçradı. 98 vakanın olduğu Türkiye'de bir kişi hayatını kaybettiği günlerde ünlü isimlerde kendilerini virüsten korumaya çalışıyor. Koronavirüs ile mücadele kapsamında 9 Avrupa ülkesinde yaşayan Türk vatandaşların yurda geri dönmeleri için bir sefer düzenlendi. Uçağı ise şarkıcı Ece Seçkin'in pilot nişanlısı Çağrı Terlemez kullandı. Nişanlısının böyle bir uçuşu gerçekleştirmesinden dolayı çok mutlu olan şarkıcı, yaşadığı duyguları sosyal medya hesabından paylaştı.

Nişanlısının böyle anlamlı bir uçuş gerçekleştirmesiyle çok mulu olan şarkıcı yaşadığı duyguları Instagram hesabından şu sözlerle anlattı:

"Canım benim... Hayatının en duygusal uçuşunu bugün yaptığına eminim... Hepimiz zor zamanlardan geçiyoruz elbette ama bu senin için çok önemliydi. Kaptanlığını tebrik ediyor,sana bir ömür boyu emniyetli ve sağlıklı uçuşlar diliyorum. Bugün gerçekleştirilen Türk Vatandaşlarının Avrupa'dan tahliyesi kapsamında İstanbul Havalimanına ilk inişi nişanlım Çağrı Terlemez gerçekleştirdi. TK 1702 sefer sayılı bu uçuşu hayatı boyunca unutmayacağına eminim... Ben de nişanlımla beraber tüm kabin ekibi ve aileleri gibi önlem amaçlı 15 gün evdeyim, lütfen sizler de bu günleri evinizde,kurallara uyarak ve içinize dönerek geçirin... Hayatın en yakın zamanda normale dönmesi ve bu virusün en kısa zamanda gezegenimizi terk etmesi dileğiyle..."

600 bin TL'lik doğum günü hediyesi!

Geçtiğimiz akşam 29 yaşına giren genç şarkıcı Ece Seçkin'e nişanlısı Çağrı Terlemez yakın dostları Derya Uluğ, Asil Gök, Cem Belevi, Zehra Yılmaz, Murat Joker, Murad Küçük ile birlikte sürpriz parti hazırladı. Partinin kendisi için büyük sürpriz olduğunu söyleyen Seçkin, “Bir sürpriz bekliyordum ama bu kadarını değil. Bu gece sevdiğim bütün arkadaşlarım burada. Günlerdir hiçbir şey çaktırmadılar bana. Çok mutluyum. Bol konserli, çok güzel şarkılar ve işler yapacağımız, uğurlu bir yaş olsun.” dedi.

ece seçkin ve nişanlısı

Gecenin asıl sürprizi ise, aynı zamanda partiyi de organize eden nişanlısı Çağrı Terlemez’den geldi.

hediye

Terlemez’in hediyesi 600 bin lira değerindeki Porsche Carrera otomobil oldu.Seçkin “Uzun zamandır bu otomobili istiyordum. Evet pahalı bir hediye ama beni gerçekten çok mutlu etti” dedi.

ece seçkinin yüzüğü

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Tyuil 4 ay önce Şikayet Et
    Ne hésite be millet yokluk icinde savastan kacan kacana acliktan olenlerin hadi hesabi yok virusle ogrsan varken sunlarin yaptigi reklam sova bak porche sirketi ne kadar verdi sov yapmaniz icin
    Cevapla