Murat Boz'dan maaile tbt paylaşımı! 'Bir hasret tbt'si...'

08 Nisan 2020, 09:21
Murat Boz'dan maaile tbt paylaşımı! 'Bir hasret tbt'si...'

Koronavirüs salgını nedeniyle günlerini karantina altında geçiren ünlü şarkıcı Murat Boz, sosyal medya hesabından ailesiyle çekilmiş bir fotoğrafı paylaştı.

Ünlü şarkıcı Murat Boz, karantina günlerinde sosyal medyadan bir fotoğraf paylaştı. Ailesinin yer aldığı fotoğraf için  Boz, duygu yüklü bir mesaj yayımladı. Ünlü şarkıcı fotoğraf altına, yaptığı yorumla büyük beğeni topladı.

murat bozun paylaşımı

“Bir hasret #tbt' si (sene 2018)… Halalarım, kuzenlerim, kuzenlerimin çocukları, annem, babam, ağabeyim… Nesiller yan yana… Çok kıymetli.. O anların daha da kıymetli olduğunu fark ettiğimiz bir süreçten geçiyoruz. Hepimiz için hasretlerin sağlıkla, sıhhatle, bir an önce sona ermesini diliyorum. Hayırlı Kandiller…” 

İHTİYACIMIZ OLAN ŞEYİ PAYLAŞTI

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinde Koronavirüs ile alakalı paylaşımda bulunan Murat Boz, Koronavirüs salgınının kendine nasıl hissettirdiğini anlatırken insanların bu süreçte neye ihtiyaçları olduğuna da değinmişti.

Murat Boz koronavirüs mesajıMurat Boz koronavirüs mesajıMurat Boz koronavirüs mesajıMurat Boz koronavirüs mesajı

MURAT BOZ PİŞMANLIĞINI DİLE GETİRDİ!

Yeni albüm çıkarmaya hazırlanan ünlü şarkıcı Murat Boz, yeni albümü için şu ana kadar şarkı talep etmediği Minik Serçe lakaplı ünlü şarkıcı Sezen Aksu'yla önümüzdeki haftalarda stüdyoda buluşmak üzere sözleşti. Bu habere ilişkin Murat Boz geç kalınmışlığın pişmanlığını dile getirdi.

Murat Boz

Bu zamana kadar Aksu'yla müzikal yapmadığı ve kendisinden herhangi bir şarkı talep etmediği için pişman olduğu söylenen Boz'un albümü hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
7 Yorum Var
 • Dervaz 1 yıl önce Şikayet Et
  Ekreme şöyle imdadına yetissin
  Cevapla
 • Batı karadeniz 1 yıl önce Şikayet Et
  Murat boz namuslu şerefli haysiyetli bir batı karadeniz uşağıdır. Bu kavramlara uzak olanların uşağımızı anlaması mümkün değildir.
  Cevapla
 • Ömer 1 yıl önce Şikayet Et
  Yav he he.Ona bakarsan Ekrem'le Kemal Ortadoğu ve Balkanlar'ın en iyi devlet adamları.Sen git kırmızı burnunu temizle .
 • Afk 1 yıl önce Şikayet Et
  Var oluş sebebimiz anlayan çok az sıkıntıların başı orası
  Cevapla
 • Hamdi 1 yıl önce Şikayet Et
  Milli dayanışmaya katkı yaptinmi kuru sözlere karnımız tok para yardımı yaptinmi ekreme yaptın türkiyeye kesinlikle yaparsın diye düşünüyorum sahandan başka sizin taifeden kimseyi duymadık daha
  Cevapla
 • birisi 1 yıl önce Şikayet Et
  spor yapmak icin insanlari sokaga cagir, ortaligi karistirmaya calis, millette kanunlara.katsi cikmaya calis, sonrada sevgiden merhametten saygidan bahset. Hoc ama hic inanirligin yok. SIFIRsin Murat boz, bossun, fossun. Su turk milletine zerre faydan yok zerre. Su gunlerde kendinizi on plana cikartmaya calisiyorsunuz ya, b
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun