Acun Ilıcalı kızı Melisa'nın 6. yaş gününü kutladı!

28 Ekim 2019, 09:01
Acun Ilıcalı kızı Melisa'nın 6. yaş gününü kutladı!

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'ndan olan kızı Melisa'nın 6. yaş gününü yakın arkadaşları ve kızlarıyla kutladı. O anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı geçtiğimiz senenin başında anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Velayeti anne Subaşı'nda olmasına rağmen yaklaşık bir yıldır Melisa babası Ilıcalı ve ablalarıyla beraber yaşıyor.

acun ılıcalı melisa yaş günü

Dün Melisa'nın 6. yaş günüydü. Kızı için şirketinin bahçesinde mini bir doğum günü partisi düzenleyen Ilıcalı, partiye yakın arkadaşları ve diğer kızları katıldı. Anne Subaşı'nın olmaması dikkatlerden kaçmadı. 

ILICALI HER AN KIZLARIYLA BERABER!

Yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, yoğun iş temposuna rağmen kızları ile vakit geçirmeyi de ihmal etmiyor. Melisa'nın ablası Yasemin'in kucağında uyuduğu an:

acun ılıcalı kızları melisa ve yasemin

Büyük kızı Banu Ilıcalı ile beraber çalışan ünlü sunucu, diğer kızları Leyla, Yasemin ve Melisa'yı ise her gittiği yere kendisiyle götürüyor.

acun ılıcalı melisa ve yasemin

Kız babası olmaktan gurur duyduğunu her röportajında dile getiren Ilıcalı, Instagram hesabının hikaye bölümünde kızı Leyla ve Melisa ile beraber olduğu tekne pozunu paylaştı. 

acun ılıcalı yeni paylaşım kızı leyla ve melisa

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar