Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay'dan sürpriz proje!

Bir dönem rol aldıkları ‘Asmalı Konak’ dizisiyle beğenilen Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay, 13 yıl aradan sonra tekrar bir projede yer almak için hazırlanıyor.

2002 ile 2003 yılları arasında ATV ekranlarında yayınlanan ve tüm Türkiye'yi ekranlara kilitleyen Asmalı Konak dizisinin iki başrol oyuncusu Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay 13 yıl sonra ‘İkinci Şans’ adlı sinema filminde yeniden bir araya gelmeye hazırlanıyor.

asmalı konak

asmalı konak

Geçen sezon İstanbullu Gelin dizisinde oynayan Özcan Deniz, 03 Medya ile birlikte hazırladığı ‘Kral’ dizisiyle ekran macerasına ara vermeden devam edecek. Yakışıklı oyuncu, yeni projesi için sürpriz bir isme teklif götürdü.

asmalı konak dizisi

asmalı konak dizisi

Deniz, ekranda iyi bir uyum yakaladıklarına inandığı Yeşilçay’a ‘Gel birlikte oynayalım’ diyerek kapısını çaldı.Nurgül Yeşilçay’ın, henüz net bir cevap vermezken teklife sıcak baktığı öğrenildi.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

ABD'li sanatçı Miles: Türkiye'de yaşamaktan mutluyum

İLİŞKİLİ HABER

ABD'li sanatçı Miles: Türkiye'de yaşamaktan mutluyum
Çukur dizisi Neslican Tay'ı unutmadı!

İLİŞKİLİ HABER

Çukur dizisi Neslican Tay'ı unutmadı!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0