ABD'li sanatçı Della Miles Şanlıurfa Akçakaleye gitti!

16 Ekim 2019, 17:40
ABD'li sanatçı Della Miles Şanlıurfa Akçakaleye gitti!

Türkiye'ye geldiği konser sonrasında hayranlık duyan ve Müslüman olmaya karar veren ABD'li sanatçı Della Miles'den Barış Pınarı Harekatı'na destek geldi.

Michael Jackson ve Whitney Houston ile uzun yıllar birlikte çalışan ve birçok ünlü sanatçının vokalistliğini yapan ABD'li Della Miles, terör unsurlarına karşı Türkiye'nin, Suriye'de Fırat'ın doğusunda yürüttüğü "Barış Pınarı Harekatı'na destek verdiğini açıkladı. Della Miles, "Terör, dünyanın en büyük problemi. Türkiye liderliğindeki Suriye'deki Barış Pınarı Harekâtı, terörü bitirmeye yöneliktir" dedi. 

della miles

Türkiye'de olduğu günlerde Muğla'nın Ortaca ilçesi Dalyan Mahallesi'nde aldığı çiftlik evinde yaşayan ünlü vokalist Della Miles, yaptığı açıklama ile Türkiye'nin Barış Pınarı Harekatı'nı desteklediğini belirtti. Miles, "Barış Pınarı Harekâtı, Suriye'deki savaşta mağdur olmuş insanlar için. Bu insanlarla aynı havayı teneffüs ediyorum ve aldığım her nefeste bu masum anneler, çocuklar ve babalar için savaşacağım. Kendimi bu konuda konuşacak bir platforma sahip olduğum için şanslı sayıyorum. Terör, dünyanın en büyük problemi. Türkiye liderliğinde Suriye'deki Barış Pınarı Harekâtı, terörü bitirmeye yöneliktir. Dünyanın dört bir yanında yataklarımızda rahat rahat uyuyoruz. Karnımız tok. Çocuklarımızı barış içinde eğlenmeleri için parka götüren bizler, masum insanların ölümüne "Hayır" demek için bu harekâtı desteklemeliyiz" dedi.

della miles haberleri

Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destekler sürüyor. Michael Jackson ve Whitney Houston başta olmak üzere birçok sanatçının vokalistliğini yaparak ünlenen, geçen yıl Türkiye'ye yerleşip Müslüman olan ABD'li sanatçı Della Miles, Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
5 Yorum Var
 • Haklıyız 1 yıl önce Şikayet Et
  Şu Amerikalı bile anladı haklı olduğumuzu; içimizdeki irlandalılar anlamadı gitti. ypg nin hayvan gibi silah depoladığı ortamda Türk ordusu güvercin mi uçursun?! Türk askeri merhametlidir ama kaşınanı da kaşır!
  Cevapla
 • Hasan 1 yıl önce Şikayet Et
  Bizdeki sanatçı geçinenlere ithaf olunur.
  Cevapla
 • kanuni. 1 yıl önce Şikayet Et
  işte vicdani olan bir insan
  Cevapla
 • İlyas 1 yıl önce Şikayet Et
  Polise karşı Savaş,Savaş diye bağıran HDPKK lı kadın pardon yaratık milletvekiline kapak olsun.
  Cevapla
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Tutuklanmadımı halâ o savaş savaş diyen mahluk