Diriliş Ertuğrul'un 'Abdurrahman Alp'i Akçakale'de!

TRT1 ekranlarının geçtiğimiz sezon reytingleri alt üst eden dizisi Diriliş Ertuğrul'un Abdurrahman Alp karakterini canlandıran Celal Al, Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Barış Pınarı Harekatı'nı yürüten Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) terörle mücadelesine destek olmak ve askerlere moral vermek amacıyla ünlü isimler Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesini ziyaret etmeye devam ediyor. Bu kez Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncularından Celal Al, oraya gitti. 

celalal

celalal

Oyuncu Al, Akçakale Kaymakamlığını, İlçe Jandarma Komutanlığını ve terör örgütü YPG/PKK tarafından sivillere yönelik havanlı saldırılarda yaralanan vatandaşları evinde ziyaret etti.

Harekata ilişkin ülke genelinde çok ciddi manada birlik ve beraberlik oluştuğunu gözlemlediğini anlatan Al, şöyle devam etti:

"Çok şükür milletimiz ve devletimiz el ele, Akçakale'de halkımızla görüştüm. Burada, devletimize olan müthiş bir inanç ile birlik ve beraberlik ruhu var. Devletimiz burada her türlü koordinasyonu çok iyi sağlıyor. Allah'ın izniyle son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar bu mücadele sürer. Suriyeli sivil insanların yeniden yurtlarına kavuşabilmesi için bu mücadelemiz devam edecektir. Allah devletimize milletimize zeval vermesin. Bu bölgeler ve diğer tüm yerler terörden arındırılıncaya kadar elimizden geleni yapmaya hazır ve nazırız. Devletimizin yanındayız."

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

 

ABD'li sanatçı Della Miles Şanlıurfa Akçakaleye gitti!

İLİŞKİLİ HABER

ABD'li sanatçı Della Miles Şanlıurfa Akçakaleye gitti!
Nusret Gökçe tatlı işine girdi!

İLİŞKİLİ HABER

Nusret Gökçe tatlı işine girdi!
Sanatçı Haluk Levent YÖK Başkanı'na gidiyor!

İLİŞKİLİ HABER

Sanatçı Haluk Levent YÖK Başkanı'na gidiyor!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0