Doktoruyla fotoğrafını paylaşan Mehmet Ali Erbil, Koronavirüs testi yaptırdı!

13 Ocak 2021, 20:42
Doktoruyla fotoğrafını paylaşan Mehmet Ali Erbil, Koronavirüs testi yaptırdı!

Evde Kök hücre tedavisi gören Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu günden güne iyiye gidiyor. Güzel haberler gelmeye devam eden Erbil doktoru ile poz verdi. Erbil öte yandan koronavirüs testi de yaptırdı. Testin sonucu negatif çıktı.

Evinde geçirdiği kaza sonrası uzun bir tedavi süreci geçiren Mehmet Ali Erbil, yürümeye başladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan 63 yaşındaki Erbil, fizyoterapistine teşekkür etti. Ünlü sanatçı aynı zamanda Koronavirüs testi de yaptırdı. Erbil'in testinin negatif çıktığı öğrenildi.

TORUNUNU UZAKTAN SEVDİ!

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, dışarı çıktı. Kızı Sezin Erbil'e giden ünlü sunucu torunu Elisa'yı gördü. Aylardır çocukları ve torunlarından uzak duran Erbil, ilk iş olarak onları görmek olduk. Sosyal medyadan sürekli özlediğine dair paylaşımlar yapan Erbil, torununa seslenerek onunla vedalaştı. 

Sağlık durumu günden güne iyiye giden Mehmet Ali Erbil, 2 yıl aradan sonra ilk kez destek almadan yürüdü. Doktorunun desteğiyle ilk adımlarını atan Erbil, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Mehmet Ali Erbil’i evinde ziyaret eden yakın dostu Ercan Avşar, sosyal medya hesabından birlikte fotoğraflarını paylaşıp " Bugün babacığımı ziyaret ettim. Tedavisi çok güzel geçiyor Artık kimsenin yardımını almadan evin içinde yürüyebiliyor... Maşallah" notunu düştü.

MEHMET ALİ ERBİL'İN YAŞADIĞI KAÇIŞ SENDROMUNUN NE OLDUĞUNU öğrenmek için tıklayınız.

MEHMET ALİ ERBİL KİMDİR?

8 Şubat 1957 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Mehmet Ali Erbil, Ankara Devlet Konservatuvar'ının Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Ünlü sinema, tiyatro ve seslendirme sanatçısı Saadettin Erbil'in oğludur. Oyunculuk hayatına tiyatro ile başlayan Erbil, bir süre Devlet Tiyatroları'nda çalıştıktan sonra istifasını vererek özel tiyatrolara geçiş yapmış ve program sunuculuğuna başlamıştır. Yeşilçam filmlerinde de rol alan oyuncu, Hababam Sınıfı Güle Güle filminde de rol almıştır. Uzun yıllar ekranlarda Çarkıfelek programını sunmuştur. "Parmaktan sonra" ifadesi ile hafızalara kazınmıştır. Nadiren görülen Kaçış Sendromu hastalığına yakalanan ünlü sanatçı, 2 kız ve 1 erkek çocuğu babasıdır. Erbil son olarak 2019 yılında hastalığının nüksetmesi nedeniyle bir yıl boyunca yoğun bakımında tedavi görmüştür. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
158 Yorum Var
 • A.E 2 hafta önce Şikayet Et
  Allah sanatçımıza sağlık, sıhhat ve afiyet versin. Bence Erbil koç gibi görünüyor. Hatta öyle sağlıklı görünüyor ki bir kere daha evlenebilir. Yani o kadar ki sağlıklı görünüyor
  Cevapla
 • mici 2 hafta önce Şikayet Et
  Herseyden kacsan ecelden kacamayacaksin
  Cevapla
 • vay be arkadaş 2 hafta önce Şikayet Et
  progrmlrında hep ahlaksızlık vardı ve kişiliğinde ..birde şu müslüman ülkede noel çamı nedir ya tüh..böyle tipler ölsede yeni nesil bunların ahlaksızlığı ve imansızlığından kurtulsa ..şu aziz ve şehid Türk milletini ne hale düşürdüler..
  Cevapla
 • oclk 3 hafta önce Şikayet Et
  İyi niyetli bir insandır Mehmet Ali Erbil Allah' ım dünya ahiret daha iyi eylesin inşallah
  Cevapla
 • oclk 3 hafta önce Şikayet Et
  Allah' ım cehennem ateşinden korusun, cennetlik ameller nasip eylesin inşallah Mehmet Ali Erbil e de hepimize de
  Cevapla
 • Name 2 hafta önce Şikayet Et
  sen ona dua edib cehennem atesinden korundiye once kendini kurtar su adamin neyine dua ediyorsunuz onuda anlamadim aile ahlak yapisini bozan bir sahis islamla ne kadar ornek oldu millete hic hic
Yorumların Tümünü Okuyun