Sezin Erbil yoğun istek üzerine babası Mehmet Ali Erbil'in son halini paylaştı!

25 Kasım 2020, 17:02
Sezin Erbil yoğun istek üzerine babası Mehmet Ali Erbil'in son halini paylaştı!

Geçtiğimiz günlerde evinin bahçesinde çekilen bir fotoğrafla sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Mehmet Ali Erbil'in en büyük kızı Sezin Erbil'den yeni paylaşım geldi. Sosyal medyada hayranlarının merakı üzerine yapan paylaşıma beğeni ve yorum yağdı.

Kaçış sendromu sonrası oluşan vücuttaki sağlık sorunlarını atlatmak için evde kök hücre tedavisine başlayan Mehmet Ali Erbil'in son hali, kızı Sezin Erbil tarafından paylaşıldı. Sosyal medyada yoğum mesaj alan Sezin Erbil, 63 yaşındaki babasının iyi olduğunu belirtti. Erbil paylaşıma "Ve işte herşeyim.Çok soruyordunuz,sizin için biraz önce çekilmiş son hali" notunu düştü. 

sezin erbilin paylaşımı

KÖK HÜCRE TEDAVİSİNE BAŞLADI!

Kök hücre tedavisine başlayan Mehmet Ali Erbil, saçlarını kazıttı. Bu hali hem hayranlarını hem çevresindekileri korkuttu. Ancak Erbil sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşarak "iyiyim çok Şükür, dualarınız için sonsuz teşekkürler" şeklinde not düştü. 

mehmet ali erbilin paylaşımı

Sinsice ilerleyen Kaçış sendromu hastalığının kesin bir tedavi yöntemi olmadığından Mehmet Ali Erbil'in özel doktoru Jan Klod Kayuka, "Uzun yıllar bu hastalıkla mücadele edenlerin kemik iliğinde değişimler oluyor, bunun için kök hücre tedavisi uygulanıyor. Erbil’e ön testler yapıldı. Yakında yatışı yapılacak ve tedaviye başlanacak" şeklinde konuştu. Ünlü komedyenin halen kaçış sendormu ile boğuştuğunu belirten doktor sözlerine şunları da ekledi: "Tedavi süresi, vücudun vereceği yanıta  göre belli olur."

MEHMET ALİ ERBİL AYLAR SONRA İLK KEZ DIŞARI ÇIKTI!

Kaçış sendromu hastalığının nüksetmesinden sonra zorlu bir sağlık döneminden geçen Mehmet Ali Erbil, koronavirüs salgını nedeniyle evden hiç çıkamaz hale geldi. Fizik tedavisi bile evde yapılan ünlü komedyen normalleşmeyle beraber ilk kez dışarı çıktı.

mehmet ali erbil ve burak memişoğlu yemek yerken

Erbil soluğu yakın dostu Burak Memişoğlu'na ait olan Park Of İstanbul'da aldı. Elleriyle hayvanları besleyen Erbil'in sağlıklı görünmesi hayranlarını sevindirdi. Ünlü komdyenin o anlarını ise Park Of İstanbul'un sahibi Burak Memişoğlu sosyal medya hesabında paylaştı. 

MEHMET ALİ ERBİL'İN YAŞADIĞI KAÇIŞ SENDROMUNUN NE OLDUĞUNU öğrenmek için tıklayınız.

MEHMET ALİ ERBİL KİMDİR?

8 Şubat 1957 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Mehmet Ali Erbil, Ankara Devlet Konservatuvar'ının Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Ünlü sinema, tiyatro ve seslendirme sanatçısı Saadettin Erbil'in oğludur. Oyunculuk hayatına tiyatro ile başlayan Erbil, bir süre Devlet Tiyatroları'nda çalıştıktan sonra istifasını vererek özel tiyatrolara geçiş yapmış ve program sunuculuğuna başlamıştır. Yeşilçam filmlerinde de rol alan oyuncu, Hababam Sınıfı Güle Güle filminde de rol almıştır. Uzun yıllar ekranlarda Çarkıfelek programını sunmuştur. "Parmaktan sonra" ifadesi ile hafızalara kazınmıştır. Nadiren görülen Kaçış Sendromu hastalığına yakalanan ünlü sanatçı, 2 kız ve 1 erkek çocuğu babasıdır. Erbil son olarak 2019 yılında hastalığının nüksetmesi nedeniyle bir yıl boyunca yoğun bakımında tedavi görmüştür. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
146 Yorum Var
 • Tuğlu... 1 hafta önce Şikayet Et
  İbadettir derken büyük konuşma, fetvayı vermişsin...
  Cevapla
 • Suskun 1 hafta önce Şikayet Et
  M.A.Erbil bu halkı hiç ilgilendirmiyor.Bu halka hiçbir faydası olmadı.
  Cevapla
 • Ben 1 hafta önce Şikayet Et
  Hakkını yeme. Onun bi çok hayranı var. En son ben
 • As. 1 ay önce Şikayet Et
  Gerçek mümin bir insanın ölümünü istemez Mehmet Ali Erbil Abimize Allahtan acil şifalar dilerim kameralar karşısına çıkıp insanları güldürmek eğlendirmek insanların kafasındaki zehir söküp atmakta bir ibadettir bu adamda ekmeğini bu şekilde kazanıyor ne yapsın yani.
  Cevapla
 • Mustafa Demir 1 hafta önce Şikayet Et
  Önce ibadetin ne olduğunu öğrenin.İnsanları sapıtanda onların yaptıklarından sorumludur.
 • lacivert 1 hafta önce Şikayet Et
  şaçmalamışsın islamdan zerre kadar anlamadıgın belli
 • ??? 1 ay önce Şikayet Et
  Kemik iliği kanseri demeye getirmiş, dili varmamış galiba.
  Cevapla
 • hamdi 3 ay önce Şikayet Et
  milletin ahlakını bozanlara hakkımı helal etmiyorum ibreti alem için Allah a havale ediyorum.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun