Yusuf Güney: Bunun adı ikiyüzlülüktür!

22 Ekim 2019, 08:55
Yusuf Güney: Bunun adı ikiyüzlülüktür!

Ünlü sanatçı Yusuf Güney, katıldığı bir canlı yayın programında Mehmetçiğin Barış Pınarı Harekatı’na destek vermeyen sanatçılara tepki gösterdi.

Hafta sonu bir canlı yayın programına katılan Yusuf Güney“Çoğu konserim iptal oldu. Yaşamak için gerekli olan gelirin çok altına düştüm. Milyonlarla oynadığımı, reklam yaptığımı düşünüyorlar; hiç öyle bir şey yok. Reklam yapacak olsam süslü bir hanımı takarım koluma, köşe kapmaca oynarım; ne işim var Hakkari dağlarında?

yusuf güney

Devletin bekasına karşı olanları organizasyonlarda görüyoruz. Mükemmel ev ve arabalara sahip, lüks bir hayat yaşıyor. Bu ülke sayesinde paraları balya balya götüreceksin, ama vatan-millet söz konusu olduğunda pusacak, sessiz kalacaksın. Yok böyle ikiyüzlülük! Bu zamanlarda sesiniz çıksın.” diyerek Mehmetçiğin Barış Pınarı Harekatı’na destek vermeyen sanatçılara tepki gösterdi.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
10 Yorum Var
 • TR - SAKARYA 1 yıl önce Şikayet Et
  Hak ve Batıl ile ilgili ayetler : ► Gerçeği bildiğiniz hâlde hakkı batılla karıştırıp (bu suretle) hakkı gizlemeyin. (2/Bakara 42) ► Artık hakikat ortaya çıktı ve onların yaptıkları bir hiç olup gitti. (7/A'râf 118) ► De ki: “Hak geldi. Batıl zail oldu. Şüphesiz ki batıl, yok olmaya mahkûmdur.” (17/İsrâ 81) ► Biz, resûlleri yalnızca müjdeleyici ve uyarıcılar olarak göndeririz. Kâfirler ise (hakka karşı) batılla mücadele ederek, hakkın ayağını kaydırmak/yok etmek istiyorlar. Ayetlerimi ve uyarıldıkları şeyi alaya aldılar. (18/Kehf 56)
  Cevapla
 • uğur 1 yıl önce Şikayet Et
  ya para <hainlik< yada gerçekler iki yol var
  Cevapla
 • OKAN 1 yıl önce Şikayet Et
  helal olsun
  Cevapla
 • Muhammet genç 1 yıl önce Şikayet Et
  Ağzına sağlık helal olsun sana kardeşim
  Cevapla
 • ramazan 1 yıl önce Şikayet Et
  SANATÇI degil, şarkıcı
  Cevapla
 • Murat 1 yıl önce Şikayet Et
  Sanatçı olupda adam olmadıktan sonra ne yazar??? Mesela sanatçılık kıstasın nedir??? Solcuysan zülfü livaneli popçuysann tarkan sanat musikisi takılırsan zeki müren vs vs ama adamlık başka şey varsın şarkıcı olsun bence önce sen adamlık kavramını öğren gerisi tırı vırı zaten anladın sanırım
Yorumların Tümünü Okuyun