Engin Altan Düzyatan'ın yeni imajı sosyal medyayı ikiye böldü

04 Kasım 2019, 08:22
Engin Altan Düzyatan'ın yeni imajı sosyal medyayı ikiye böldü

Kurşun dizisiyle ekrana geri dönen ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, yeni imajını sosyal medyadan paylaştı. Düzyatan'ın yeni imajı, takipçilerini ikiye böldü. Bir kısım beğenirken bir kısım eleştiri yağmuruna tuttu.

Diriliş Ertuğrul'un ardından Kurşun dizisinde rol almaya başlayan oyuncu Engin Altan Düzyatan, yeni imajıyla bir paylaşımda bulundu. Saçlarını ve sakallarını kesen Düzyatan, bu tarzıyla herkesten onay alamadı.

Bazı takipçileri fotoğraf altına, "Eski sakallı halini hatırlıyorum da, bu çok kötü olmuş." ifadesinin yer aldığı bir açıklamada bulundu. Bazı takipçileri ise, "Nereden bakarsan bak adam karizma." mesajını paylaştı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

engin altan düzyatan

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
10 Yorum Var
 • ibrahim27 1 yıl önce Şikayet Et
  sıkıntı yok sonuçta bunlar birer oyuncu.rolüne göre hareket ederler.
  Cevapla
 • Nazende 1 yıl önce Şikayet Et
  Engin Altan Her Telden.. Oyuncu rol adamı diye her röle bürünmez.. Oyuncunun da bir karekteristliği olması lazım.. Bir gün öpüşürken diğer gün Hoca olamaz.. Bu nedenlerden dolayı çok nadir sevdiğim sanatçı vardır.. Engin Altan'da maalesef işin özü para diyenlerden olduğunu zaten söylüyordu.. Sol taraf gibi herşeye sus pus kaldı.. Aman bana dokunmasın kimseye taraf olmayayım derken kendini halkın istemediği tarafa itti.. Bence güzel de oldu.. Ertuğrul'u oynadı diye övenler yarın bir gün tam tersi sahnelerde rol alırsa ne diyecek? O nedenle benden tavsiye fazla kapılmayın sanatçılara..
  Cevapla
 • sivaslı 1 yıl önce Şikayet Et
  ne saçmalıyorsun :)
 • Mehmetcik T.r 1 yıl önce Şikayet Et
  Banka muduru gibi durmus ,!!! Nami diger Ertugrul Selamsiz..
  Cevapla
 • davut 1 yıl önce Şikayet Et
  kuzuların kırkılmış hali
  Cevapla
 • bilall 1 yıl önce Şikayet Et
  bu sakalsız halin neresi karizma yahu
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun