Kurşun dizisiyle ekrana geri dönen ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, yeni imajını sosyal medyadan paylaştı. Düzyatan'ın yeni imajı, takipçilerini ikiye böldü. Bir kısım beğenirken bir kısım eleştiri yağmuruna tuttu.

Diriliş Ertuğrul'un ardından Kurşun dizisinde rol almaya başlayan oyuncu Engin Altan Düzyatan, yeni imajıyla bir paylaşımda bulundu. Saçlarını ve sakallarını kesen Düzyatan, bu tarzıyla herkesten onay alamadı.

Bazı takipçileri fotoğraf altına, "Eski sakallı halini hatırlıyorum da, bu çok kötü olmuş." ifadesinin yer aldığı bir açıklamada bulundu. Bazı takipçileri ise, "Nereden bakarsan bak adam karizma." mesajını paylaştı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

engin altan düzyatan

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

İLİŞKİLİ HABER

Şeyma Subaşı'na kötü haber! Süresiz nafaka'ya son

İLİŞKİLİ HABER

Hadise: Cumhurbaşkanımızı çok takdir ediyorum, ülkemle gurur duyuyorum

BİR YORUM YAPIN 10

ibrahim27 2 yıl önce

sıkıntı yok sonuçta bunlar birer oyuncu.rolüne göre hareket ederler.

Toplam 4 beğeni

Nazende 2 yıl önce

Engin Altan Her Telden.. Oyuncu rol adamı diye her röle bürünmez.. Oyuncunun da bir karekteristliği olması lazım.. Bir gün öpüşürken diğer gün Hoca olamaz.. Bu nedenlerden dolayı çok nadir sevdiğim sanatçı vardır.. Engin Altan'da maalesef işin özü para diyenlerden olduğunu zaten söylüyordu.. Sol taraf gibi herşeye sus pus kaldı.. Aman bana dokunmasın kimseye taraf olmayayım derken kendini halkın istemediği tarafa itti.. Bence güzel de oldu.. Ertuğrul'u oynadı diye övenler yarın bir gün tam tersi sahnelerde rol alırsa ne diyecek? O nedenle benden tavsiye fazla kapılmayın sanatçılara..

Toplam 2 beğeni

sivaslı 2 yıl önce

ne saçmalıyorsun :)

Toplam 1 beğeni

Mehmetcik T.r 2 yıl önce

Banka muduru gibi durmus ,!!! Nami diger Ertugrul Selamsiz..

davut 2 yıl önce

kuzuların kırkılmış hali

Toplam 1 beğeni

bilall 2 yıl önce

bu sakalsız halin neresi karizma yahu

Toplam 3 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun