Anne olan Amine Gülşe'den yeni paylaşım!

23 Kasım 2020, 09:45
Anne olan Amine Gülşe'den yeni paylaşım!

Futbolcu Mesut Özil ile Amine Gülşe 30 Mart'ta dünyaya gelen bebekleri Eda ile magazin gündeminden hiç düşmüyor. Geçtiğimiz hafta doğum günü olan eşine 100 bin TL’lik saat alan Amine Gülşe, yeni bir paylaşım yaptı.

Ünlü futbolcu Mesut Özil ile Amine Gülşe 30 Mart'ta dünyaya gelen bebekleri Eda ile magazin gündeminden hiç düşmeyen çiftin mutlulukları da parmakla gösteriliyor. Geçtiğimiz hafta doğum günü olan eşine 100 bin TL'lik saat alan Amine Gülşe, kendisini de şımartmayı ihmal etmedi. Sosyal medyada yeni fotoğraf paylaşan Gülşe'nin pozuna binlerce beğeni ve yorum geldi.

AYNI ANNESİNE BENZİYOR!

Amine Gülşe, annesinin doğum gününü Instagram sayfasında paylaştığı fotoğrafla kutladı. Amine Gülşe, fotoğrafın altına "Doğum günün kutlu olsun anneciğim... iyi ki doğdun, iyi ki varsın nice sağlıklı, huzurlu ve mutlu senelere birlikte.. Seni inanılmaz çok seviyorum... Allah seni başımızdan eksik etmesin, Amin" notunu düştü.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
31 Yorum Var
 • heka 1 ay önce Şikayet Et
  adam haftada bilmem kaç yüzbin euro alıyor 27bin tl lik çanta az bile :) paranı biriktir fenere gel mesut başkan.
  Cevapla
 • Nail 1 ay önce Şikayet Et
  kolay kazanılan para kolay harcanır dünyada açlıktan ölen insanlar varken bu israf
  Cevapla
 • Guaidoglu 1 ay önce Şikayet Et
  Parasi olan düdügü calar.
  Cevapla
 • Türkan 4 ay önce Şikayet Et
  İyi bir insan Allah iyi insanların kazancını da mutluluğunu da artırsın. Tahammül edemeyip, susamayanlara da akıl fikir versin.
  Cevapla
 • doğru sözlü 8 ay önce Şikayet Et
  Bu insanların virüsle de akıllanacağı yok. Allah hesabını soracak. Senin paran mı demeyin, Dünyada milyarlarca aç varken paraların böyle harcanması adaletsiz dağıtımın devam etmesi sonucu düzelme olmaz.
  Cevapla
 • heka 1 ay önce Şikayet Et
  allah zenginliği verdiği kişinin üstünde görmek ister. adam milyonlarca euro kazanıp fakir gibi mi yaşayacak. gereken yardımları da yaptıklarına eminim.
 • Vicdan 4 ay önce Şikayet Et
  Kimseden çalmıyor, parasini nasıl tasarruf edeceği kendisinin bileceği iş, nedense iyi olanlar harcama yapınca herkes israftan dem vurur, kötüler , kendinden başkasına zırnık yardım etmeyenler olunca adam basarili hakkıdır denir. Unutma o paraları sizin gibiler futbola para harcadığı için para kazanıyor. Önce kendinize bakın, kendiniz gereksiz para harcamayın.
Yorumların Tümünü Okuyun