Seren Serengil'den duygu yüklü paylaşım!

06 Kasım 2019, 10:59
Seren Serengil'den duygu yüklü paylaşım!

Sansasyonel bir şekilde boşanma sürecini geride bırakan ünlü isim Seren Serengil, annesinin doğum gününde yaptığı anlamlı paylaşımlarıyla gündeme geldi.

Seren Serengil geçtiğimiz günlerde annesi Nevin Serengil'in doğum gününü kutlamak için gittikleri bir mekanda çektirdikleri birbirinden hoş kareleri takipçileri ile paylaştı. Serengil'in paylaşımları beğeni yağmuruna tutulurken, anne Nevin Serengil'in güzelliğine ait gelen yorumlar gözden kaçmadı. Kimileri 'Annene nazar duası oku' derken, kimileri 'Şiir gibi kadın Maşaallah. En büyük şansın öyle bir anneye sahip olmak' şeklinde yorumda bulundu.

Seren Serengil

Serengil ise paylaşımının altına annesinin doğum gününe özel,"Bugün günlerden annem, arkamdaki dağım... Bıkmadan başımda olanım canımın taaaa içi annem. Hiç büyütemedi gözünde kızını, büyütemediği için de hiç büyümedi bu kız. Bu yüzden belki de hep annesinin sözüne gelip durdu. Bugün doğum günü bu özel, farklı asil kadının. O hep doğsun kalbime hayatıma... Her gün bir daha doğsun, hep başımda olsun. Doğum günü kutlu olsun" şeklinde bir not düştü.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar