Salih Kalyoncu Çukur dizisine veda etti!

Show TV ekranlarının büyük bir ilgi ile izlenen dizisi Çukur'da dün akşam yayınlanan bölümünde konuk oyuncu olarak katılan Salih Kalyoncu diziye veda etti.

Başrollerinde Aras Bulur İynemli, Perihan Savaş ve Ercan Kesal'ın yer aldığı Çukur dizisi dün akşam 75'inci bölümüyle ekrana geldi. Aliço'nun gizemli babası Yavuz Çoban, hiç beklemediği bir olay yaşadı. 

çukur

çukur

Çukur son bölümde, usta oyuncu Salih Kalyoncu'nun canlandırdığı Yavuz Çoban karakteri öldü. Salih Kalyon ise konuk oyuncu olarak katıldığı Çukur'a veda etti.

Bakan Çavuşoğlu'ndan Acun Ilıcalı sürprizi!

İLİŞKİLİ HABER

Bakan Çavuşoğlu'ndan Acun Ilıcalı sürprizi!
Ünlü isimlerden 'Geleceğe Nefes Ol' kampanyasına destek!

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü isimlerden 'Geleceğe Nefes Ol' kampanyasına destek!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 3

Özcan 4 yıl önce

Ya bir yürüyün gidin ya dizi keyfimize demi karışmaya başladınız nesi var aksiyonlu dizi işte o klasik sıkıcı banel dizilerden bin kat iyi kötü etkilenen izlemesin

Beyhan 4 yıl önce

Bakan bile bu dizi hakkında olmaz sözler söyledi, siz hala reklamını yapıyorsunuz...

Toplam 4 beğeni

aydınlı 4 yıl önce

Teletabi vardı çocuk filmi o film bu Çukur iğrençliğinden bile güzel. gördüğüm en iğrenç dizi 1. numara

Toplam 4 beğeni