90'lı yıllara damga vurmuş şarkıcı Gülay 3. kez kansere yakalandı! Ameliyat öncesi vasiyetini

12 Haziran 2021, 10:12
90'lı yıllara damga vurmuş şarkıcı Gülay 3. kez kansere yakalandı! Ameliyat öncesi vasiyetini

Şarkıcı Gülay geçtiğimiz gün 3'üncü kez yeniden kansere yakalandığını öğrenmişti. Usta şarkıcı ameliyata girmeden vasiyetini yazdığı ortaya çıktı.

Yaşadığı kanser hastalıklarına bir yıl arayla yakalanan Gülay, son olarak çoklu organ yetmezliği yaşadı. Uzun süre tedavi gören şarkıcı daha sonra taburcu olarak Bodrum'a yerleşti. Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu'nun yazısında yer alan habere göre Gülay'ın rahminden alınan parçaya biyopsi yapıldı. Doktoru alınan biyopsiden kanserden şüphelendiği öğrenildi. Şarkıcı Gülay, Bodrum'dan İstanbul'a gelerek Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne yatırıldığı bilgisine ulaşıldı. 51 yaşındaki şarkıcı rahim kanseri için ameliyata girecek. Kanserin yayılmasını önlemek için yapılacak bu operasyon öncesi Gülay'ın vasiyet yazdığı öğrenildi. 

Şarkıcı Gülay, kendisini yalnız bırakmayanlara "Tedavim sonrası ilk konser... Hastalığım süresince ilgisini ve desteğini esirgemeyen Devlet erkânına, televizyoncu ve haberci dostlarıma, duyarlı canım arkadaşlarıma, sanatçı kardeşlerime, dualarını esirgemeyen başımın tacı sevenlerime sonsuz sevgi ve saygımla" sözleriyle şu videoyu paylaştı:

NE OLMUŞTU?

Cesaretin Var Mı Aşka şarkısıyla 90'lı yıllara damga vuran Gülay, yıllar önce iki defa kanseri yendi. Şarkıcının dün aniden rahatsızlanmasıyla hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

kanser tedavisi gördüğü sırada gülay

49 yaşındaki şarkıcının trombosit seviyesinin düşmesiyle rahatsızlandığı tespit edildi. Ayrıca yapılan tetkiklerde şarkıcının kanında yüksek oranda enfeksiyon çıktı.

gülay

Hastaneden yayınlanan görüntülerde şarkıcının moralinin iyi olduğu ancak belli bir süre hastanede tedavi görmesi gerektiği belirtildi. 

hastaneden gülay

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
13 Yorum Var
 • Melis 1 hafta önce Şikayet Et
  Hastalık çok zor birşey,Allah şifa versin inşallah.
  Cevapla
 • DOĞRUSÖZ 1 hafta önce Şikayet Et
  Oy oy oy ! Türkülerin prensesi ! Rabbimiz yardımını ve şifasını senden esirgemesin. Dualarımız seninle olsun !
  Cevapla
 • GULAYIM 1 hafta önce Şikayet Et
  Canım allah şifa versin Versin rabbim de biraz da şuur idrak ve kamil bir iman ile nasüh tövbesi nasip etsin amin
  Cevapla
 • Umıt 1 hafta önce Şikayet Et
  Cok sıcak ve ıcten ınsallah ıyılesır .
  Cevapla
 • Hasan YILMAZ 1 hafta önce Şikayet Et
  Ail şifalar diliyorum.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun