Mehmet Aslantuğ'dan romantik Arzum Onan paylaşımı!

28 Temmuz 2020, 09:34
Mehmet Aslantuğ'dan romantik Arzum Onan paylaşımı!

Türkiye ve Avrupa eski güzellerinden Arzum Onan, oyuncu eşi Mehmet Aslantuğ ile mutlu bir evlilik sürdürüyor. Evliliklerinde 26 yılı geride bırakan çiftten Mehmet Aslantuğ, yaptığı romantik paylaşımla kendisine hayran bıraktı.

Evliliğinde 26 yılı geride bırakan ve yaptığı açıklamalarla daima kendisine hayran bırakan aktör Mehmet Aslantuğ, eşi Arzum Onan'la ilgili yaptığı paylaşımla büyük beğeni topladı. Aslantuğ, 'Gün olur, izin verdiğiniz kadar istismar edilmeye razı olursunuz. Gün olur, verdiğiniz o izin için çok pişman olursunuz! Aşk, sanat, siyaset veya ticaret hiç farketmez! Erkeksiniz; ya da kadın, kolunuza giren de kadın; ya da erkek, yine farketmez. Dönüp iyice bir daha bakın. Ya değer aşılamak için oradadır; ya da değerinizden aşındırmak için. Anlamak sandığınız kadar zor olmayacak. 26 yıldır bu garibin dünyasına kattığı her şey için minnettarım.' yazdı.

Türkiye'nin en beğenilen çiftlerinden kabul edilen Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ, yine sosyal medyayı kendilerine hayran bırakmayı başardılar. Eşi ile çekilen bir fotoğrafını paylaşan Onan fotoğrafının altına, '26 yıldır bana yaşattığın her bir saat için teşekkür ederim yüreği güzel sevgili.' mesajını ekledi. Bu fotoğraf Onan'ın en çok beğenilip yorum alan fotoğraflarından oldu.

1993 Türkiye ve Avrupa güzeli Arzum Onan, eşi Mehmet Aslantuğ ile beraber dostları Selçuk Yöntem'in doğum günü kutlamasına katıldılar. Bu sırada trafik kontrolüne takılan çift, basının ilgisinden de kaçamadılar.

Bu arada devreye giren polisler, basını görüntü almaları konusunda engellemeye çalıştılar. Ancak Onan araya girerek, “Basın mensupları işini yapıyor, siz de işinizi yapın. Bizim için görüntü alınması sorun değil.” dedi.

Arzum Onan, sosyal medya hesabından oğlu Can Aslantuğ'u paylaştı. Onan, eşi Mehmet Aslantuğ'un çektiği fotoğrafı, "Severken canavarlaştığım doğrudur." notuyla paylaştı.

1993 yılında katıldığı Miss Turkey ile Türkiye güzeli seçildikten sonra Miss Europe yarışmasında da Avrupa güzeli seçilen ve kısa süre sonra oyuncu Mehmet Aslantuğ ile evlenip mankenlik kariyerine son veren Onan, birkaç projede oyunculuk yaptıktan sonra tamamen heykeltraşlık mesleğine yöneldi. 23 yıldır evli olan çiftin, Can adında da 19 yaşında bir oğulları bulunuyor.

Onan, sosyal medyada da büyük ilgi ve beğeni gören evlilikleri hakkında konuştu. Ünlü heykeltraş, "Mehmet ile ben, evimiz ve o evin içine sığdırdığımız hayatı, herhangi bir hırsla takas etmedik. Büyük hırslarımız olmadı. Evliliğin arkasında gayret ve çabanın olması gerek. Günümüzde her şeyi çok çabuk tüketiyoruz ve mutsuzuz. Göz önünde olan evliliklerde durum elbette daha zor. İkimiz işimizin yaşam ritmimizi etkilemesine izin vermedik." yorumunda bulundu.

Eski oyuncu Arzum Onan, Instagram hesabından oğlu Can Aslantuğ ile çekilmiş bir selfiesini paylaştı. Onan, paylaşımının altına, ''Baba tıraşından sonra gururlu anne pozu.' notunu ekledi. Aslantuğ ailesi de, karantina sürecinde 'Evde Kal' çağrılarına uyuyor.

İŞTE O FOTOĞRAF;

ANNE - OĞUL BENZERLİĞİ 

Oyuncu Arzum Onan, oğlu Can Aslantuğ ile alışveriş yapmaya gitti. Mağazaları dolaşan anne-oğul, birlikte yeni sezon ürünlerini incelediler. Can'ın annesine olan benzerliği dikkat çekti.

CAN ASLANTUĞ'A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Oyuncu çift Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ, oğulları Can için özel bir doğum günü kutlaması tertip etti. 20 yaşına giren Can Aslantuğ, bu mutlu anını ailesiyle birlikte paylaşmış oldu.

Onan, kutlama anından fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı. 

İŞTE O FOTOĞRAFLAR;

arzum onan mehmet aslantuğ

can aslantuğ

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • RhaLes 6 ay önce Şikayet Et
    Bunlara neden covid19 tedbirlerine uymadiklari icin ceza kesilmiyo !!
    Cevapla
  • Deniz 2 ay önce Şikayet Et
    Uymuşlar ya, maskeliler arabada...Sonraki resimler önce çekilmiş resimler.