Payitaht Abdulhamid oyuncusu Ali Nuri Türkoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaşımı

24 Aralık 2019, 09:00
Payitaht Abdulhamid oyuncusu Ali Nuri Türkoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaşımı

Payitaht Abdulhamid dizisinde Emanuel Karasu karakterini canlandıran Ali Nuri Türkoğlu, eşi ile birlikte Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleştirilen İlim Yayma Cemiyeti Ödül Töreni'ne katıldı. Türkoğlu burada, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir selfie çekildi.

Payitaht Abdulhamid dizisinde canlandırdığı Emanuel Karasu karakteriyle büyük bir hayran kitlesi elde eden oyuncu Ali Nuri Türkoğlu, Cumhurbaşkanlığı tarafından gerçekleştirilen İlim Yayma Cemiyeti Ödül Töreni'ne katıldı. Türkoğlu, eşi iel birlikte katıldığı törende, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir selfie çekildi. Türkoğlu bu fotoğrafı, 'Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleşen İlim Yayma Ödülleri’nde ailece bir aradaydık...' notuyla Instagram ve Twitter'den paylaştı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

ali nuri türkoğlu instagram

NİKAH MASASINA OTURDU

TRT1'in en çok takip edilen dizilerinden biri olan Payitaht Abdülhamid'te, "Emanuel Karasu" karakterini canlandıran Ali Nuri Türkoğlu, peyzaj mimarı Şeyma Devecioğlu ile nikah masasına oturdu. Türkoğlu'na, rol aldığı diziden tebrik mesajı geldi. Mesajda, 'Dizi oyuncumuz Ali Nuri Türkoğlu'na mutluluklar diliyorum.' açıklaması yer aldı.

payitaht abdulhamid ali nuri türkoğlu

Üsküdar iskelesinden demir alan Valide Sultan Gemisi'nde sade bir nikah tercih eden Türkoğlu'nun nikahını, Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcısı görevini yürüten Mete Yapıcı kıydı.

ali nuri türkoğlu nikah

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar