Deniz Çakır 'EDHO'ya geri mi dönüyor? Gerçek ortaya çıktı

24 Aralık 2019, 11:04
Deniz Çakır 'EDHO'ya geri mi dönüyor? Gerçek ortaya çıktı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için yeni bir iddia ortaya atıldı. Dizide Meryem Çakırbeyli karakterini canlandırmış olan Deniz Çakır'ın geri dönüş yapacağı iddia edildi. Ancak Meryem Çakırbeyli karakterinin bu akşam yayınlanan bölümde, öldü gösterilmesi; iddianın doğru olmadığını gösterdi. Sahne, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Dün akşam yayınlanan EDHO'da Meryem Çakırbeyli'nin ölümü, sosyal medyanın gündemine oturdu. Meryem Çakırbeyli'nin tabutla geri dönüşü, hem ekran başındakileri hem de sosyal medya kullanıcılarını derinden sarstı. Twitter'de karakter için, Süleyman Çakır'ın ölümüne benzedi yorumlarında bulunuldu.

edho meryem çakırbeyli

SEYİRCİSİNİ MUTLU ETMİŞTİ

Atv'nin yıllardır ekranda olan draması Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için, seyircisini heyecanlandıran bir iddia ortaya atılmıştı. Dizide, Hızır Çakırbeyli'nin eşini canlandıran Deniz Çakır'ın projeye geri döneceği iddia edilmişti. Bu durum, EDHO seyircisini mutlu etmişti.

deniz çakır edho

Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde, Meryem Çakırbeyli'nin öldüğü belirtildi. Yani senaryo gereği Amerika'ya gönderilen Çakır'ın projeye dönmesi söz konusu değil. Çakır tarafından da konuyla ilgili kesin bir açıklama yapılmasa da, bu sezon için tiyatro yapacağına yönelik paylaşımları bulunuyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Filiz 1 yıl önce Şikayet Et
    Her yerde ego ve erkek hakimiyeti sevgili olunca senden iyisi yok bitince öcü. .olmadı eşkıya artık ailece izlemeyecegiz
    Cevapla