MasterChef Güzide lüks villasını satmıştı! Yeni dairesini böyle tanıttı.. Güzide Mertcan kimdir

25 Mart 2020, 09:03
MasterChef Güzide lüks villasını satmıştı! Yeni dairesini böyle tanıttı.. Güzide Mertcan kimdir

TV8 ekranlarında geçtiğimiz sezon yayınlanan ve reyting rekorları kıran MasterChef yarışmasının başarılı isimlerinden Güzide Mertcan, sosyal medyada 7 milyon TL'lik villası ile olay olmuştu. Mertcan, hakkında çıkan haberlere ve gelen yorumlara karşı sosyal medyadan yeni bir açıklama yaparak villasını sattığını duyurmuştu. Güzide şimdi de yeni dairesini ilk kez gösterdi.

MasterChef yarışmasıyla yıldızı parlayan Güzide Mertcan, günlerce konuşulan 7 milyon TL'lik lüks villasını sattığını duyurmuştu. Bir apartman dairesine taşındığını açıklayan Mertcan, YouTube kanalında yeni evini tanıttı.

YouTube kanalında evini tanıtan Mertcan, bir yandan da şunları dile getirdi: 

"Ben ilk kez şehir merkezinde oturuyorum. Hep dağ taşta oturdum.Başakşehir'de de en ücra noktadaydım, dağ başıydı şehre yakın değildim.Hayatımda ilk kez şehir içinde bir yerde oturuyorum."

VİLLASINI SATMIŞTI!

Güzide Mertcan, uzun süredir herkesin merak ettiği villasının akıbetini açıkladı. Mertcan, 7 milyon TL değerindeki lüks villayı sattığını açıkladı.

Merak edilen tüm detayları kendi YouTube hesabında anlatan ünlü yarışmacı şunları söyledi:  "Evi sattık. Madem çok merak ediliyor size ayrı bir video çekeceğim. Görün bakalım neymiş bu 7 milyonluk ev! ‘Keşke satmasaydım’ demeyeceğim, biz bu evde 4 – 4.5 yıldır oturuyoruz tapusunu aldığımız ilk günden beri satmaya çalışıyoruz. Belli sebeplerden dolayı satmak istiyorduk ve sattık. Uzun zamandır beklediğimiz bir şey olduğu için ‘keşke’ demeyeceğim.

Ben 10 yıllık evliliğim boyunca 6 kez ev taşıdım. Farklı farklı semtlerde, farklı evlerde yaşadım. Bu yüzden ev ile aramda çok bağ olmuyor. Dükkanımın üstünde kiralık bir daire bulduk, 3+1 bir süre orada oturacağız. En kısa zamanda oraya tanışmayı düşünüyoruz.

EVDEKİ EŞYARI SATTI MI? 

Evi mobilyalarımızla satmadık. Kiraya geçeceğimiz için yeni eve mobilyaların hepsini götüremiyoruz. ‘En sade şekilde nasıl yaşarız’ diye birtakım eşyaları elden çıkarıyoruz. Kendimize daha küçük yaşayabileceğimiz bir ortam hazırlıyoruz."

NE OLMUŞTU?

MasterChef yarışmasıyla ünlenen Güzide Mertcan, değeri 7 milyon TL olan evi hakkında gelen yorumlara sert bir biçimde yanıt vermişti. MasterChef Güzide evini aylar önce satışa çıkartmış.  Güzide iddialara göre villasını satmaya karar verdi. 7 milyonluk villası ile çok konuşulan MasterChef yarışmacısı Güzide Mertcan’ın evini 8,5 milyon TL'ye satılığa çıkardığı iddia edildi.

AÇIKLAMA YAPMIŞTI!

Mertcan, Instagram üzerinden kendisine gelen eviyle ilgili bir soruya, şu yanıtı verdi:

"Bizim sitede 80 tane ev var. Bizimkinden pahalı binlerce villa var. Muhafazakar aile sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Şimdi siz cevap verin o zaman. Binlerce villanın içinde sadece neden kapalı olan suçlanıyor?"

'SÜKUT İKRARDANDIR'

MasterChef yarışmasıyla tanınan Güzide Mertcan, 7 milyon TL değerindeki yalısıyla gündeme gelmişti. Mertcan, hakkında çıkan çeşitli haberlerle ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Mertcan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

'Herkese merhaba. Öncelikle daha önceleri açıklama yapma gereği dahi duymadığım ve insanların itibar etmeyeceğini düşündüğüm, ben ve ailem hakkında çıkan asılsız haber ve bilgiler hakkında, 'sükut ikrardandır.' sözünden yola çıkarak açıklama yapmam, elzem bir hal almıştır. Dün birçok haber sitesinde yayınlanan Güzide'nin 7 milyonluk evi, Güzide'nin lüks yaşantısı vb. başlıklı atılan, art niyetli olduğunu düşündüğüm haberlere cevap vermek isterim. Öncelikle en çok yalan haber yapılan eşimin ne iş yaptığıyla başlayayım... Biz evlendiğimizde bir firmada maaşlı bir çalışandı. Sonrasında defalarca battığı ama hiç vazgeçmediği işe yeniden döndü. Ve simülatör üretmeye başladı... Kenarda hiç birikimimiz olmadan sadece inandığı iş için gece gündüz çalıştı. Şimdi ise dünyanın sektöre yön veren Robotik şirketlerinden birinin sahibi... Hep söylediğimiz gibi biz çok normal insanlarız. Ve bu yaşananlar biz normal insanları daha fazla etkiliyor. Binlerce mesajla bu süreçte beni destekleyenler olmasaydı çok daha zor olurdu. Tüm destekleyenlere çok teşekkür ederim.'

GÜZİDE MERTCAN KİMDİR?

Yayınlandığı günden beri MasterChef'in favori yarışmacılarından olan Güzide Mertcan, lüks eviyle sosyal medyada olay oldu. 31 yaşındaki Güzide Mertcan, özellikle yaptığı tatlılarla şeflerin takdirini topluyor. 

MasterChef Güzide Mertcan

Evli ve 3 çocuk annesi olan Güzide Mertcan, İstanbulda lüks bir villada yaşıyor. Evinin fotoğraflarını da sık sık sosyal medya hesabından paylaşan Mertcan'ın evinin değeri 7 milyon TL.

MasterChef Güzide Mertcan

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
149 Yorum Var
 • tarık 3 ay önce Şikayet Et
  her dönem dini hassasiyetleri olan kesime bir saldırı olmuştur ve hep olucaktır insanlar inançsızlıklrının ruhlarında açtığı derin boşluğu böyle dolduruyorlar inananlara saldırarak. şimdide yeni moda şu başörtülü kızlar şöle giyiniyor böle giyiniyor kafa hala aynı hala kılık kıyafete karşı bir önyargı bir takıntı. 28 şubattan bu yana 13 yılı aşkın süredir kafalarda değişen hiçbirşey olmamış çok yazık.
  Cevapla
 • özcan 3 ay önce Şikayet Et
  kaldırın şu haberi millet ne ile ugruşıyor siz ne ile ugruşıyorsunuz bana/bize ne güzidenin evinden ayıptır yahu
  Cevapla
 • Ahmet 3 ay önce Şikayet Et
  hay sen olmayayındın milletin başka derdi yok da senle mi uğraşsın
  Cevapla
 • ahmet 3 ay önce Şikayet Et
  2000 yılından önce başörtüsü için mücadele eden pardüsölü başörtülü temiz inancli kızlarımız vardı şimdi başını saran daracık bulicinler bunun gibi zenginliği ile basında boy gösteren sosyal medyada fotoraf paylaşan evli kapalılar ile dolu sokaklarda görüyoruz kapalılar açıklardan daha çok erkeklerin dikkatini çekiyo
  Cevapla
 • Cihangir 3 ay önce Şikayet Et
  Derdimiz buydu. Sende boşver kardeşim diyen desin. Sen işine bak.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun