Oyuncu Necati Şaşmaz ile evli olan Nagehan Şaşmaz, boşanma aşamasında olduğu eşi hakkında çarpıcı iddialarda bulunmuştu. Oyuncu Necati Şaşmaz, hakkında çıkan tüm iddialara avukatı aracılığıyla yanıt verdi. O yanıta, Nagehan Şaşmaz'dan karşı cevap geldi.

Necati Şaşmaz ile boşanma aşamasında olduğu eşi Nagehan Şaşmaz arasında, sular durulmuyor. Şaşmaz, oyuncu Necati Şaşmaz'ın hakkında yayımladığı açıklamaya istinaden, "Necati Şaşmaz'ın öncelikle cevap vermesi gereken soru, bu evliliği niçin sakladığıdır." yanıtını verdi.

NECATİ ŞAŞMAZ'DAN AÇIKLAMA

Oyuncu Necati Şaşmaz, boşanma aşamasında olduğu eşi Nagehan Şaşmaz'ın kendisi hakkında çıkardığı, 'Amerikalı biriyle evli.' iddialarına, avukatı aracılığıyla bir açıklama getirdi. Şaşmaz, konuyu yargıya taşıyacağını belirtti.

İŞTE O AÇIKLAMA;

"Bugün bir takım magazin gazeteler ve sosyal medya hesaplarında müvekkil hakkında gerçeğe aykırı olarak yapılan haberler ve paylaşımlar neticesinde aşağıdaki açıklamayı yapma zarureti hasıl olmuştur. Öncelikle ve önemle belirtmek isteriz ki; haber içeriklerinde geçen "hileli evlilik sebebiyle C. Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulması" ile ilgili olarak müvekkile ulaşmış bir tebligat olmadığı gibi suç duyurusu ile ilgili bir bilgimiz de bulunmamaktadır. Müvekkilimiz hakkında yapılan tek suç duyurusu, Nagehan Şaşmaz'ın "Ağır kusurlu" olduğunu gösteren WhatsApp mesajlarının, boşanma davasının görüldüğü mahkemeye sunulmuş olması sebebiyle müvekkil hakkında "Özel Hayatın Gizliliğini İhlal" şikayeti ile yapmış olduğu suç duyurusudur.

Bu noktada önemle altını çizmek istediğimiz husus Nagehan Şaşmaz taraflar arasındaki boşanma davasında gizlilik ve basın yasağı kararlarını delmek için kendince çeşitli hileli davranışlarda bulunarak Cuma günü verdiği dilekçeleri hafta sonu haber yaptırmak için basına servis etmesidir. Söz konusu suç duyurusu doğru ise suç duyurusunun henüz yetkili Anadolu Cumhuriyet Savcısı'na daha ulaşmadan, dilekçenin Çağlayan Adlyesi'ndeki adliye muhabirine ulaştırılmış olması her şeyi kanıtlamaktadır.

necati şaşmaz açıklama

Haber içeriğinde belirtilen ve müvekkilimizin ABD vatandaşı bir kadınla evli olduğu iddiası ise tamamen büyük bir yalan ve iftiradır. Zira müvekkilim ekteki metninden de anlaşılacağı üzere 2001 yılında boşanmış olup Nagehan Şaşmaz da bunu bilmektedir.

Hal böyle iken Nagehan Şaşmaz kendi ağır kusurlu davranışlarını gizlemek ve müvekkilden haksız menfaat elde etmek amacıyla bu ve benzer bir kısım gerçek dışı iddialarla sürekli müvekkile yönlendirdiği tehdit ve şantajlar karşılıksız kalınca yaptığı iddia edilen suç duyurusunu basına servis ederek, müvekkilin itibarını sarsmak istemektedir. Sayın basın mensuplarından, müvekkil ile evliliğin bir ranta dönüştürmek isteyen Nagehan Şaşmaz'ın bu hileli tutum ve davranışlarına paye vermemelerini önemle rica ederiz. Bu iftirayı ortaya atan Nagehan Şaşmaz ve ilgililer hakkında süratle Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunulacağını kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız."

NAGEHAN ŞAŞMAZ'IN İDDİALARI

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Polat Alemdar rolüyle tanınan oyuncu Necati Şaşmaz, eşi Nagehan Şaşmaz ile bir süredir boşanma sürecinde. Şaşmaz'ın halihazırda evli olduğu eşi Nagehan Şaşmaz'dan, eşi Necati Şaşmaz hakkında bir iddiada bulundu.

necati şaşmaz eşi

Nagehan Şaşmaz'ın avukatı Deniz Ketenci, “Nagehan Şaşmaz, Necati Şaşmaz’ın ABD’de Amerikan vatandaşı bir kadınla evli olduğunu, bu evliliği yetkili Türk makamlarına bildirmeyerek Türkiye’de tanıtmadığını ve bu sayede Türkiye’de bekâr göründüğünü öğrenmiştir. Necati Şaşmaz, Nagehan Şaşmaz’la evlenerek aynı anda birden fazla evlilik yapmıştır. Birden çok evlilik fiili, kamu düzenini bozan bir suçtur. Necati Şaşmaz hakkında gerekli soruşturmanın yapılarak cezalandırılması için kamu davası açılmasını talep ediyoruz." açıklamasında bulundu.

necati şaşmaz haberleri

2012 yılında evlenen çiftin, 2 çocukları bulunuyor.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

İLİŞKİLİ HABER

Çağatay Ulusoy'un filmi ertelendi! Kilo vermek için kolları sıvadı!

İLİŞKİLİ HABER

Yasemin Özilhan: Kızlarım şimdiden kıyafetlerime göz koydu

BİR YORUM YAPIN 1

Kliklli 2 yıl önce

Oturum almak icin evlenmistir yaaav