Ünlü şarkıcılar Demet Akalın ve Hande Yener, çocuklara yönelik istismar ve tecavüz konuları hakkında görüşmek için Başkan Erdoğan'la bir araya gelmişlerdi. Sosyal medyada, bu görüşmeye Haluk Levent de dahil edilmeliydi yorumları yapıldı. Akalın'dan bu yoruma cevap gecikmedi.

Ünlü şarkıcılar Demet Akalın ve Hande Yener, geçen hafta Başkan Erdoğan'la bir araya gelmiş ve kadına şiddeti görüşmüşlerdi. Twitter üzerinden bu görüşmeyle ilgili olarak, "Demet Akalın değil de Haluk Levent davet edilmeliydi." şeklinde bir yorum yapıldı.

Akalın bu yoruma, "Ben çağrılmadım! Bizzat randevu aldım! Cumhurbaşkanı hepimizin! Hayırdır niye bu kadar rahatsız oldunuz?" diyerek cevap verdi. Açıklamasını sürdüren ünlü şarkıcı, "Haluk Levent'i de ayakta alkışlıyorum! Ben elini cebine atamayan cimrilerden değilim... Bir kurum için bağış da toplamam! Her zaman Mehmetçiğin ve hasta bebeklerin yanındayım.." sözleriyle cevabını tamamladı.

GÖRÜŞMENİN DETAYLARINI ANLATTI

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, meslektaşı Hande Yener ile birlikte katıldıkları Cumhurbaşkanı Erdoğan ile olan görüşme hakkında konuştu. Akalın, kadına ve hayvana yönelik şiddet konularında bir yasanın geleceğini söyledi. İşte Demet Akalın'ın o açıklaması:

”Çok güzel geçti. 1,5 saat kaldık yanında... Kadına şiddet, hayvana şiddet bütün hepsini kapsayan bir yasanın geleceğini söyledi. Bize ne görev düşerse yanında olacağımızı söyledik Hande'yle... Arabayı konuştuk biraz... Alacağız tabii ki... Milano'dan alışveriş yapsam da arabamı gider çıkarsa alırım. Ben milliyetçiyim. Köpek katliamlarını izliyor, çok üzülüyormuş. Biz özel bir proje yapmayacağız, olanlara destek olacağız."

KADINA ŞİDDETE YÖNELİK SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Ünlü şarkıcılar Demet Akalın ve Hande Yener, yapımcıları Polat Yağcı ve Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt'un da eşliğiyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ziyarette bulundu. Görüşmeye, Cumhurbaşkanı İletişim Başkanı Fahrettin Altun da katıldı. Görüşmede; kadına karşı şiddeti önlemek amacıyla bir sosyal sorumluluk projesi üzerine konuşuldu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hande Yener ve Demet Akalın

Yapımcı Polat Yağcı konuyla ilgili olarak, 'Herkes “Hande ve Demet ne yapacaklar? Birlikte ilk fotoğrafı bir reklam kampanyası mı yoksa konser için mi verecekler? Ya da bir düet mi?” diye düşünürken bugün muhteşem bir görev için bir araya geldiler. Hande ve Demet’le birlikte çocuk istismarına, kadına şiddete karşı büyük bir sosyal sorumluluk projesi için, Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ettik. Umarım bu ilk adım büyüyerek yayılır ve bir nebze olsun bu konuda fayda sağlayabilirsek ne mutlu bize...' açıklamasında bulundu.

RANDEVU TALEBİNDE BULUNMUŞTU

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, çocuklara yönelik gerçekleştirilen cinsel istismar ve tecavüz olaylarına karşı sert tepki göstermişti. Bu suçları işleyenlere idam cezası getirilmeli diyen Akalın, konuyu görüşmek için Başkan Erdoğan'dan bir randevu talebinde bulunmuştu.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan

Talebini ileten ve haber bekleyen Demet Akalın, idam cezasının geri getirilmesini talep ederek, "Türkiye'de hiç kimse AB üyesi olmak istemiyor. Çocuk tecavüzcüleri idam edilmeli." açıklamasında bulunmuştu.

Demet Akalın

İLİŞKİLİ HABER

'9 Kere Leyla' setinde talihsiz kaza! Ezel Akay ölümden...

BİR YORUM YAPIN 0