Rahmi Özkan Müge Anlı'dan ayrıldı mı? Rahmi Özkan açıkladı

29 Nisan 2021, 18:59
Rahmi Özkan Müge Anlı'dan ayrıldı mı? Rahmi Özkan açıkladı

Geçtiğimiz haftadan bu yana Rahmi Özkan'ın Müge Anlı'nın programında yer almaması soru işaretlerine neden oldu. Rahmi Özkan Instagram hesabından sağlık durumu ve programa dönüşüyle ilgili açıklamada bulundu.

Rahmi Özkan'ın yıllardır yer aldığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir yer almamasının ardından öldüğüne dair haberler yapıldı. Müge Anlı iddiaları yalanlarken Rahmi Özkan'dan da açıklama geldi.

Instagram hesabından bir açıklama paylaşan Rahmi Özkan, şu ifadeleri kullandı:

'Birkaç günden beri rahatsızlığım nedeniyle evimde tedavi amaçlı dinliyorum. Şükürler olsun ki önemli bir sağlık problemim yok. Ancak bazı sosyal medya kuruluş ve yetkilileri sağlığım hakkında yalan yanlış haberlerle benim yaralı olduğumu, hastanede ve de bakım yoğun bakımda yattığımı ve öldüğümü ifade etmişlerdir. Düşünün ki bu haberler dünyanın ve Türkiye'mizin her tarafındaki dostlarım yakınlarım ve sevenlerimi ne duruma düşürmüştür. Neyse önemli olan hepimizin sağlığı inşallah önümüzdeki pazartesi günü televizyon programında siz dostlarımla olacağız. Sağlıklı günler'

 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
5 Yorum Var
 • Güler 1 yıl önce Şikayet Et
  Rahimi beye baş sağlığı dilerim o bır melek sabırlar diliyorum
  Cevapla
 • Her sey bos 1 yıl önce Şikayet Et
  Allahtan geldik yine ona döneceğiz.Genc ölüm gerçekten çok zor.Allah sabırlar versin tüm yakınlarına ben bile gözyaşlarıma hakim olamadım.
  Cevapla
 • Mukaddes 1 yıl önce Şikayet Et
  zor bi durum daha cok kucuk rahmi beyin basi sagolsun cocuklar daha bi melek Allah sabrini verir insallah...
  Cevapla
 • Sinav 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah rahmet eyleye cok zor benimde 30 lu yaşlarda oglum kanserden vefat etti gozumun yaşi hic kurumuyu hic biseyin degeri yok su dunyada
  Cevapla
 • Semra 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah yar ve yardımcınız olsun