Serkan Keskin'in Çukur dizisi pişmanlığı sosyal medyada olay oldu!

28 Aralık 2019, 09:12
Serkan Keskin'in Çukur dizisi pişmanlığı sosyal medyada olay oldu!

Bir dönem TRT1 ekranlarında yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinde "İsmail abi" karakteriyle hafızalara kazınan Serkan Keskin, Çukur dizisinden gelen teklifi neden kabl etmediğini açıkladı.

Ünlü oyuncu Serkan Keskin, bir YouTube kanalına konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan Serkan Keskin, Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'un kadrosuna neden dahil olmadığını anlattı. Keskin: "Bir iş gelmişti. Onu kabul ettim, o süreçte başka bir teklif daha oldu. Onu kabul edemedim. Benim kabul ettiğim iş başlamadan bitti ama diğer iş üçüncü sezonunda devam ediyor. O iş 'Çukur' dizisiydi." 

Uzun süre dalgıçlık yapan hatta eğitimler veren Serkan Keskin, İbrahim Selim'in "Suyun altında ölüme yaklaştığın bir an oldu mu?" sorusuna "Uzun süre dalgıçlık ve eğitmenlik yaptım. Ölüme yaklaştığım oldu. Hazırlanılmış bir derin dalışta artçı olarak gidiyordum. 55 metrede başlayan bir uçak, 80 metreye kadar gidiyor. Sırp bir arkadaş haber vermeden arkadan hava kaynağımı aldı uzun süre geri vermedi, şoktaydı. En son yumruk attım boşluğuna bir şok yaşasın diye. Film şeridi denilen şeyi gördüm. Annem geldi gözümün önüne, anneme en korktuğu şeyi dalışta öldüğümü söyleyecekler falan dedim. Sonra tabi ki çok daha uslandırdı o dalış. Çok daha dikkatliyim. O Sırp dalgıç da benden seviye olarak üstte, iri biriydi. Adı da Ratkov'du." cevabını verdi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Mahmut Akar 8 ay önce Şikayet Et
    Çukurda kalmaya mahkum olanları geçin, lütfen, Seçici olmak iyidir.
    Cevapla