Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerli otomobilin tanıtımını yaptı. Aynı anda sosyal medya paylaşımları da yapan Başkan Erdoğan'ın Twitter'daki takipçi sayısı arttı. Böylece Başkan Erdoğan, Türkiye'de Twitter'da en çok takipçiye sahip olan Cem Yılmaz'ı solladı. Ünlü isimler de aynı anda yerli otomobili destekleyen paylaşımlarda bulundu.

2022 yılında seri üretimine başlanacak olan yerli otomobilin tanıtımı görkemli bir törenle yapıldı. O anlara birçok siyasi ve ünlü isim tanıklık etti. Ekranların başında nefesler tutularak beklenen o anlar sırasında, tanıtıma öncülük eden Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayısında aniden yükseliş oldu.

BAŞKAN ERDOĞAN TWİTTERDAKİ TAKİPÇİ SAYISINI ARTIRARAK CEM YILMAZI SOLLADI

Özellikle Twitter hesabında artan takipçi sayısıyla ünlü komedyen Cem Yılmaz'ı solladı. Başkan Erdoğan'ın 14 milyon 422 bin 163 takipçisi bulunurken, ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın ise 14 milyon 422 bin 138 takipçisi var. Yerli otomobilin tanıtımı ardından ünlü isimlerden de destek paylaşımları geldi. Tanıtıma katılan yapımcı Mehmet Bozdağ'dan şarkıcı Demet Akalın'a kadar herkes Başkan Erdoğan'ında içinde bulunduğu kareleri sosyal medya platformlarında paylaştı. 

ÜNLÜLERİN YERLİ OTOMOBİL PAYLAŞIMI!

mehmet bozdağ

Uğur Işılak "Helal olsun emeği geçenlere" notunu yazarak şunu paylaştı:

uğur ışılak

Alişan'da Twitter hesabından paylaşım yaptı.

alişan

Demet Akalın ise Instagram hesabının hikaye bölümünden nazar boncuklu fotoğrafı yayınladı. 

demet akalın

İLİŞKİLİ HABER

Serkan Keskin'in Çukur dizisi pişmanlığı sosyal medyada olay oldu!

İLİŞKİLİ HABER

MasterChef Güzide'nin sırrı ortaya çıktı! Final haftasında şefler şaşkına döndü..

İLİŞKİLİ HABER

Murat Kekilli 'Yerli Otomobil' için şarkı yazdı! Paylaşım rekoru kırdı...

İLİŞKİLİ HABER

Temel Karamollaoğlu'ndan tepki çeken yerli otomobil açıklaması!

BİR YORUM YAPIN 0