Oyuncu Hande Erçel'den Kansersiz Yaşam  Derneği açıklaması

Ünlü oyuncu Hande Erçel, Koronavirüs nedeniyle karantinada geçirilen bu dönemi sosyal medyada aktif bir şekilde paylaşımlarda bulunarak geçirmeyi tercih ediyor. Erçel şimdilerdeyse Kansersiz Yaşam Derneği için resim çalışmalarında bulunuyor. Erçel, bu süreçte hissettiklerini anlattı.

Ünlü oyuncu Hande Erçel, Kansersiz Yaşam Derneği için yaptığı çalışmaları sonrasında ilk kez konuştu. Resim yapmayı çok sevdiğini dile getiren Erçel, 'Dünya değişiyor... Her değişim fedakarlıklar gerektirir. Yeniye alışmak, zorluklara kafa tutmayı öğrenmekten geçer. Hayat, bizim çağımıza yeni bir imtihan verdi. Bilmeye aç olanlar, ayazı yüzüne ilk yiyecekler belki ama ardındaki umuda kavuşmanın hazzı yok mu? O sabaha dinç uyanmak istiyorum, yeni hayata anlatacak çok şeyim var... Ya senin?' açıklamasında bulundu.

Oyuncu Hande Erçel, ablası Gamze Erçel'in kızı Mavi ile sıkça vakit geçiriyor. Yeğenine oldukça düşkün olan Erçel, o'nunla çekildiği fotoğrafları sıklıkla sosyal medya hesabından paylaşıyor.

Resim yapmaya olan ilgisiyle bilinen oyuncu Hande Erçel, bu ilgisini bir sosyal sorumluluk projesi için değerlendirmeye karar verdi. Ünlü oyuncu, Kansersiz Yaşam Derneği'nin bir projesi için resim yapmaya başladı.

Derneğin yakın zamanda duyuracağı projeye destek veren Hande Erçel, salgın nedeniyle karantinada geçen günlerini bu proje için hazırladığı çalışmalarla sürdürüyor.

SOSYAL MEDYADA AKTİF

Karantina döneminde sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Hande Erçel, evinin bahçesinde çekilmiş olan bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Doğal görüntüsüyle dikkat çeken Erçel, günlük yaşamından sık sık paylaşımlar da bulunuyor. Ünlü oyuncu o paylaşımlara bir yenisini daha ekledi.

Oyuncunun sosyal medya üzerindeki bu tarz paylaşımları, takipçileri tarafından büyük ilgi topluyor ve beğeni görüyor.

Oyuncu Hande Erçel, Instagram hesabı üzerinden yeğeni  Mavi ile bir paylaşımda bulundu. Erçel'in bu paylaşımı kısa sürede büyük beğeni topladı. Ablası Gamze Erçel'in kızı olan Mavi ile fotoğrafını, 'Bizimki dilini çıkarmayı öğrendi. Deliriyorum! Mavisi.' notunu paylaştı. Fotoğraf, 1 milyonun üzerinde beğeni aldı.

Hande Erçel, Instagram hesabını aktif kullanan isimlerden. Yakın zamanda Kerem Bursin ile yeni bir diziye başlayacağı konuşulan Erçel, Instagram hesabının hikayeler bölümünden, eskiden çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Erçel fotoğraf üzerine NY notunu ekledi.

İŞTE O FOTOĞRAF;

20 BİN TL'LİK KOMBİN

Rol aldığı dizi final yapmadan bitirilen ve bu sebeple oyunculuğa bir süre ara verme kararı alan Hande Erçel, Instagram hesabı üzerinden yeni fotoğraflar paylaştı. Erçel'in paylaştığı fotoğraflardaki kombinin değeri 20 bin TL. Ünlü oyuncu, fotoğrafı ve kombiniyle Instagram'a damga vurdu.

hande erçel instagram

hande erçel instagram

OYUNCULUĞA ARA VERDİ

Kanal D'nin büyük umutlarla başlayan draması Azize, düşük reytingleri sebebiyle önce gün değişikliğine gitmiş sonra da final dahi yaptırılmadan yayından kaldırılmıştı. Bu durum dizinin başrolü Hande Erçel'i üzdü. Erçel, oyunculuğu adına yeni bir karar aldı.

hande erçel azize

hande erçel azize

Kendisine şöhreti getiren Güneşin Kızları'ndan bu yana istediği başarıyı bir türlü yakalayamayan Erçel, bundan böyle projelerini daha sıkı ve detaylı değerlendirecek. Bir süre yüzünü dinlendirecek olan oyuncu, çok iyi bir proje çıkmadığı sürece teklifleri reddedecek.

hande erçel haberleri

hande erçel haberleri

HANDE ERÇEL HAKKINDA

24 Kasım 1993 tarihinde Balıkesir'in Bandırma ilçesinde dünyaya gelen Erçel, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü öğrencisidir. 2012 yılında katıldığı güzellik yarışmasında 1. seçilerek oyunculuğa başlayan Erçel şöhreti, Güneşin Kızları dizisiyle elde etti.

 

Ünlüler kuaför salonlarına koştu! Nurgül Yeşilçay'dan şaşırtan açıklama:

İLİŞKİLİ HABER

Ünlüler kuaför salonlarına koştu! Nurgül Yeşilçay'dan şaşırtan açıklama:

BİR YORUM YAPIN 0