Arda Turan oğlu Hamza Arda'nın doğum gününü kutladı! Rekor beğeni yorum geldi...

25 Ekim 2020, 10:52
Arda Turan oğlu Hamza Arda'nın doğum gününü kutladı! Rekor beğeni yorum geldi...

Galatasaray'da forma giyen Arda Turan oğlu Hamza Arda'nın 2. yaş gününü sosyal medya hesabından kutladı. Turan'ın, paylaşımına rekor beğeni ve yorum geldi.

İki çocuk babası Arda Turan, büyük oğlu Hamza ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Turan paylaşımın altına "Oğlum...!!! Sen; benim ve annenin en büyük hayallerimizin kahramanısın...İyiki doğdun iyiki varsın...! Bana lalipliyi verdiğin için sonsuz teşekkürler sevgilim" notunu yazdı. 

arda turandan oğlu hamza paylaşımı

Aslıhan Doğan Turan oğulları Hamza Arda ve Asil Aslan'ın paylaşımlarına devam ediyor. Sosyal medya hesabını kapalı kullanan Aslıhan Doğan, son zamanlarda oğullarını paylaşmaya başladı. Takipçilerinin de hoşuna giden bu paylaşımlara bir yenisini ekledi. İki oğlunun da olduğu fotoğrafta ise Hamza Arda'nın elini öpmesi dikkatlerden kaçmadı.

aslıhan doğanın oğullarıyla olan fotoğrafları

ARDA TURAN'DAN GALATASARAY'LI PAYLAŞIM!

Futbolcu Arda Turan'dan beklenen paylaşım geldi. Oğulları Hamza ve Asil Aslan'a Galatasaray forması giydirerek sosyal medyada paylaştı. Turan yıllar önce bir röportajında Galatasaray'ın her zaman tuttuğu takım olduğunu ve bir gün yeniden oraya dönmek istediğini belirtmişti. Ünlü futbolcunun o hayali gerçekleşti.

arda turanın oğulları

Arda Turan geçtiğimiz aylarda ikinci oğlu Asil Aslan'ı kucağına aldı. Turan, babalığın kendisini sakinleştirdiğini açıkladı. Günaydın'dan Hakan Uç'a röportaj veren Turan, kalabalık bayramları özelliğini söyledi. Aile kavramının her zaman kendisinde farklı bir yeri olduğunu belirten Turan, çocukların eşi Aslıhan Doğan'ı olgunlaştırdığının altını çizdi. 

arda turan ve aslıhan doğan

Ünlü futbolcu Arda Turan ile evli olan Aslıhan Doğan, henüz yeni ikinci çocuğunu kucağına almasına rağmen hız kesmeden anne olmak istediğini açıkladı. Doğan, eşiyle ilk tanıştığı zamanlarda ona 5 çocuk sahibi olmak istediğini de söylemiştir. 

ASLIHAN DOĞAN'IN AĞIZLARI AÇIK BIRAKTIRAN GARDIROBU!

Aslıhan Doğan, Pelin Kara'nın sosyal medya programına konuk oldu. Doğan, evine dair bilinmeyenleri paylaştı. Doğan'ın toplam değeri neredeyse 1 milyon TL’yi bulan 10 adet Hermes Birkin çantası aynı zamanda 500 bin TL’lik stiletto ve spor ayakkabılarıyla servet değerindeki gardırobu izleyenleri şaşırttı.

aslıhan doğanın çantaları

Dolaba sığmayan kıyafetlerini annesinin evine gönderdiğini ya da bavula koyup kaldırdığını söyleyen Doğan, yeni aldığı ancak doğum sonrası giyeceği bir sürü kıyafetinin de hazır olduğunu söyledi. 

Barselona'dan Başakşehir'e transfer olan Arda Turan Beykoz Çubuklu'da oturmaya başladı. Aslıhan Doğan'l evlendikten sonrada burada oturmaya devam etti. Çift ilk çocukları Hamza Arda'yı bu evde kucaklarına aldı. Ancak ikinci çocuk müjdesiyle ev hayatlarını değiştirmeye karar verdi. Turan, 2 dönüm bahçeden oluşan kocaman bir villa satın aldı. Virüs nedeniyle dekorasyona ara verildi. 

ASLIHAN DOĞAN'IN HAMİLELİKTEKİ FİT GÖRÜNÜMÜNÜN SIRRI!

aslıhan doğan bir kilonun sırrını anlattı

OĞLU İÇİN BEŞİ BİR YERDE ALIYOR!

İddialara göre sosyetik güzel Aslıhan Doğan, oğlu Hamza Arda'nın eğitimi için değeri 10 bin TL olan beşi bir yerde topladığı söylendi. Hatta Doğan'ın ikinci oğlu için de bunu yapacağı konuşuldu. Doğan geçtiğimiz günlerde bir röportajında çocuk bakmayı çok sevdiğini bu yüzden eski insanlar gibi birden fazla çocuğunun olmasını istediğini açıkladı. Bu yüzden ne kilo takıntısının ne de vücudunun bozulacağını kafaya takmadığını söyledi. Ayrıca ikinci oğlunun ismi hakkında da "Allah'ın Aslanı" anlamını tamamlamak için ilk oğluna Hamza ikincisine de Aslan koymak istediğini belirtti. 

 

 

 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
28 Yorum Var
 • Oğuz 7 ay önce Şikayet Et
  Arda bak gör ve nerede hata yaptim diye düşün..Bir kişi dahi hakkınızda olumlu yorum yapmıyor.!
  Cevapla
 • Serdar 4 ay önce Şikayet Et
  Adamın hayatından size ne
 • Erdo 8 ay önce Şikayet Et
  Bu dönemde hem haber, hem de o kişiler çok ama çok çirkinler. Bitmişliğin ifadesi.
  Cevapla
 • Hadi 8 ay önce Şikayet Et
  şımarıklar görmemişler
  Cevapla
 • mmed 8 ay önce Şikayet Et
  İki koca kafa birbirini bulmuş. Allah mesud etsin
  Cevapla
 • Hasanbb 8 ay önce Şikayet Et
  Arda sen ancak bu haberlerle gündemde olacaksın. Sen ibretlik bir hayat hikayesisin. Zirveden kubura. Ayrıca bu haberden bizene. İsraf haramdır. Resmen haram denizindeler.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun