Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan aile restoranı açmak istiyor!

12 Eylül 2020, 08:54
Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan aile restoranı açmak istiyor!

Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, hayalindeki projeyi hayata geçirmek istiyor. Aslıhan Doğan, ikinci oğlu asil aslanın oğlunun yüzünü göstererek paylaşımda bulundu. Paylaşıma kısa sürede yorum ve beğeni yağdı. Hayranları ilk oğlu Hamza Arda'nın babasına ikinci oğlunun ise Aslıhan'a benzediğine yönelik yorumlarda bulundu.

Canlı yayına katılan Aslıhan Doğan, hem annesinin hem de kardeşinin mutfağa meraklı olduğunu söyledi. Bir gün küçük bir aile restoranının sahibi olmak istediğini söyleyen Turan, “Gelecek için hayalim bir aile restoranı açmak. Bunu da yakın bir zamanda gerçekleştirebilirim” diye konuştu.

 

İŞTE ASİL ASLAN...

Aslıhan Doğan geçtiğimiz aylarda kucağına aldığı ikinci oğlu Asil Aslan'ı sosyal medya hesabından paylaştı. Aslan'ın annesi Aslıhan'a tıpatıp benzerliği hayranlarını şaşırttı. 

asil aslan

Futbolcu Arda Turan'dan beklenen paylaşım geldi. Oğulları Hamza ve Asil Aslan'a Galatasaray forması giydirerek sosyal medyada paylaştı. Turan yıllar önce bir röportajında Galatasaray'ın her zaman tuttuğu takım olduğunu ve bir gün yeniden oraya dönmek istediğini belirtmişti. Ünlü futbolcunun o hayali gerçekleşti.

arda turanın oğulları

Arda Turan geçtiğimiz aylarda ikinci oğlu Asil Aslan'ı kucağına aldı. Turan, babalığın kendisini sakinleştirdiğini açıkladı. Günaydın'dan Hakan Uç'a röportaj veren Turan, kalabalık bayramları özelliğini söyledi. Aile kavramının her zaman kendisinde farklı bir yeri olduğunu belirten Turan, çocukların eşi Aslıhan Doğan'ı olgunlaştırdığının altını çizdi. 

arda turan ve aslıhan doğan

Ünlü futbolcu Arda Turan ile evli olan Aslıhan Doğan, henüz yeni ikinci çocuğunu kucağına almasına rağmen hız kesmeden anne olmak istediğini açıkladı. Doğan, eşiyle ilk tanıştığı zamanlarda ona 5 çocuk sahibi olmak istediğini de söylemiştir. 

ASİL ASLAN İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ!

Asil Aslan Turan ilk kez objektiflere yansıdı. HaberTürk muhabirlerinin Muğla'da görüntüledikleri Arda Turan ve Aslıhan Doğan çift, koronavirüs nedeniyle tatillerini teknelerinde geçiriyor.

arda turan eşi aslıhan doğan ve çocukları

ASLIHAN DOĞAN DOĞUM YAPTI!

Geçtiğimiz günlerde Maslak'ta özel bir hastanede ikinci çocuğuna doğum yapan sosyetik güzel Aslıhan Doğan'ın fiziği dikkatlerden kaçmadı. Bunun aynı sıra Turan oğlu Asil Aslan'ın yüzünü kapatarak hastaneden çıktı. Muhabirlerden hassasiyet bekleyen futbolcu, "Çok mutluyum. Aslıhan’a teşekkür ettim ama sizlerin aracılığıyla da teşekkür etmiş olayım. Bana tarif edilemez duygular yaşattı. Artık 4 kişilik bir aileyiz" sözleriyle duygularını dile getirdi. 

aslıhan doğan taburcu oldu

Asil Aslan dünyaya geldi. Sosyetik güzel Aslıhan Doğan ve ünlü futbolcu Arda Turan ikinci kez anne ve baba olma heyecanı yaşadı. Turan sosyal medya hesabından "Dünyanın en ülkemizin geçtiği bu zor günlerde sağlıkla doğan oğlumuza kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz" sözleriyle başlayan şu notu yazdı:

arda turan paylaşımı

Aslıhan Doğan'dan karnı burnunda haline dair ilk paylaşım geldi. Hamilelik sürecinde kilo almayan ve bu yüzden magazin gündeminden düşmeyen Doğan, doğumuna sayılı günler kala paylaşım yaptı. 

aslıhan doğanın hamile hali

ASLIHAN DOĞAN'DAN HAMİLELİK AÇIKLAMASI!

İlk çocukları Hamza Arda’yı Ekim 2018’de kucaklarına alan Arda Turan ve Aslıhan Doğan çifti geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne ve baba olacaklarını öğrendi. Doğan, 6 aylık hamile ve sadece 2 kilo aldı. Sosyetik güzel katıldığı bir sosyal medya canlı yayınında "Hamileliğine rağmen formda kalmak için yemek yemiyor" eleştirilerine yanıt verdi. Doğan, “Kendim kilo almayacağım diye karnımdaki bebeğimi düşünmemezlik yapamam” şeklinde konuştu. Ayrıca Doğan, nasıl beslendiğini "En sevdiğim öğün; kahvaltı. Sağlam yaparım. Yumurtaya asla ‘Hayır’ demem. Protein ve kalsiyumu eksik etmiyorum. Yoğurt vazgeçilmezlerim arasında. Sadece karbonhidrattan biraz uzak duruyorum. İlik suyu da içiyorum. Hem bağırsaklarıma, hem cildime iyi geliyor. Üstelik ben Hamza Arda’ya hamileyken de neredeyse kilo almamıştım" sözleriyle açıkladı. Futbolcu eşinin karantina sürecinde evde kendine yardımcı olduğunu belirtti. 

aslıhan doğan

ASLIHAN DOĞAN: ÇOCUĞU TEK BAŞIMA DOĞURABİLİRİM!

Geçtiğimiz haftalarda gardırobundaki pahalı kıyafet ve aksesuarlarla gündeme gelen futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan, ikinci çocuğuna 6 aylık hamiledir. Doğan, katıldığı bir magazin programında hamileliği çok sevdiğini açıkladı. Doğumdan korkmadığını dile getiren sosyetik güzel, 2. doğumuna tek başına girebileceğini söyledi. 

aslıhan doğandan cesur açıklamalar

ASLIHAN DOĞAN'IN AĞIZLARI AÇIK BIRAKTIRAN GARDIROBU!

Aslıhan Doğan, Pelin Kara'nın sosyal medya programına konuk oldu. Doğan, evine dair bilinmeyenleri paylaştı. Doğan'ın toplam değeri neredeyse 1 milyon TL’yi bulan 10 adet Hermes Birkin çantası aynı zamanda 500 bin TL’lik stiletto ve spor ayakkabılarıyla servet değerindeki gardırobu izleyenleri şaşırttı.

aslıhan doğanın çantaları

Dolaba sığmayan kıyafetlerini annesinin evine gönderdiğini ya da bavula koyup kaldırdığını söyleyen Doğan, yeni aldığı ancak doğum sonrası giyeceği bir sürü kıyafetinin de hazır olduğunu söyledi. 

ayakkabıları

Barselona'dan Başakşehir'e transfer olan Arda Turan Beykoz Çubuklu'da oturmaya başladı. Aslıhan Doğan'l evlendikten sonrada burada oturmaya devam etti. Çift ilk çocukları Hamza Arda'yı bu evde kucaklarına aldı. Ancak ikinci çocuk müjdesiyle ev hayatlarını değiştirmeye karar verdi. Turan, 2 dönüm bahçeden oluşan kocaman bir villa satın aldı. Virüs nedeniyle dekorasyona ara verildi. 

aslıhan doğan ve oğlu hamza

EVİMİZDE MUTLUYUZ PAYLAŞIMI!

6 aylık hamile olan Aslıhan Doğan, geçtiğimiz aylarda hamilelik sürecinde kilo almamasıyla gündem olmuştu. Doğan, sağlıklı beslenip kilo yaptığını ancak ekstra hiç bir önem vermediğini yapısının bu olduğunu dile getirmişti. Aylar sonra ikinci kez anne olacak olan Doğan, koronavirüs salgını nedeniyle evden hiç çıkmıyor. Güzel sosyetik futbolcu eşi Arda Turan ve oğlu ile beraber vakit geçiriyor. Sosyal medya hesabından ise o anlara dair paylaşımda bulundu.

arda turan ve oğlu hamza aslıhdan doğanın paylaştığı kare

Futbolcu Arda Turan, uzun bir aradan sonra ilk kez özel hayatıyla ilgili merak edilenleri yanıtladı. Eşi Aslıhan Doğan'ın "eşimin genleri çoğalsın diye çocuk yapacağım" şeklinde açıklama yaptığı iddialarını yalanladı. Turan, hayatındaki insanların kendisini kıskandığını vurguladı. Bu yüzden sosyal medyada hep yalan haberlerin yer aldığını belirten Turan, oğlunun şimdiden top oynadığını söyledi. 

ASLIHAN DOĞAN 5 AYDA 1 KİLO ALDI! İŞTE SIRRI...

Geçtiğimiz akşam futbolcu eşi Arda Turan ile beraber bir arkadaşlarının doğum günü partisine katılan Aslıhan Doğan'ın fiziği şaşırttı. Doğan 5 aylık hamile olmasına rağmen fit görünüşünün sırrını geçtiğimi günlerde açıklamıştı. 

ARDA TURAN VE EŞİ ASLIHAN DOĞAN ARKADAŞLARININ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNDEN

ASLIHAN DOĞAN'IN HAMİLELİKTEKİ FİT GÖRÜNÜMÜNÜN SIRRI!

Hamileliğinin beşinci ayına giren Aslıhan Doğan bu süreçte bir kilo aldı. Bu açıklaması herkesi şaşırtmış olsa da Doğan, bebeğinde kendisinin de gayet sağlıklı olduğunu belirtti. Doğan sırrını işte şu sözlerle açıkladı: "Doktorum bile ‘Bu kiloyla nasıl hamile kaldın?’ diye şaşırdı. Mide bulantıları yüzünden yiyemiyorum, ama sağlıklıyım. Arada hamburger ve patates kızartması aşeriyorum. Her gün yavaş tempoda 45 dakika yürüyorum. Haftada bir gün de hamilelik masajı yaptırıyorum."

aslıhan doğan bir kilonun sırrını anlattı

Geçtiğimiz akşam eşi Arda Turan ile beraber bir etkinliğe katılan Aslıhan Doğan, hakkında çıkan beşi bir yerde ve eşinin genleri için çocuk yaptığına dair olan iddialara açıklık getirdi. Doğan oğlu için böyle bir birikim yaptığını doğrularken, eşinin genleri çoğalsın diye çocuk yapmaya devam edeceği haberlerini ise yalanladı. Çocuk yapmak istediğini belirten Doğan, ancak bu açıklamanın kendisine ait olmadığı ve böyle cümlelerin hoş olmadığını söyledi. 

arda turan ve eşi aslıhan doğanın katıldığı etkinlikten bir kare

2. KEZ ANNE OLMAYA HAZIRLANAN ASLIHAN DOĞAN 4 AYDA YARIM KİLO ALDI!

İkinci kez anne olmaya hazırlanan sosyetik güzel Aslıhan Doğan, hamileliğinin ilk dört ayında sadece yarım kilo aldığını söyleyerek şaşırttı. Beşinci aya girmesine rağmen karnının belli olmamasının sırrını söyleyen Doğan, düzenli yürüyüş ve pilates yaptığını bol bol da esmer pirinç ve kinoa yediğini söyledi. Ayrıca tükettiği suyun içerisinde mutlaka nane ve limon kattığını da söyleyerek sağlıklı beslendiğini belirtti. 

aslıhan doğan hamilelik sürecinde yarım kilo aldı

OĞLU İÇİN BEŞİ BİR YERDE ALIYOR!

İddialara göre sosyetik güzel Aslıhan Doğan, oğlu Hamza Arda'nın eğitimi için değeri 10 bin TL olan beşi bir yerde topladığı söylendi. Hatta Doğan'ın ikinci oğlu için de bunu yapacağı konuşuldu. Doğan geçtiğimiz günlerde bir röportajında çocuk bakmayı çok sevdiğini bu yüzden eski insanlar gibi birden fazla çocuğunun olmasını istediğini açıkladı. Bu yüzden ne kilo takıntısının ne de vücudunun bozulacağını kafaya takmadığını söyledi. Ayrıca ikinci oğlunun ismi hakkında da "Allah'ın Aslanı" anlamını tamamlamak için ilk oğluna Hamza ikincisine de Aslan koymak istediğini belirtti. 

aslıhan doğan ve ailesi

Eşine karşı oldukça bonkör olan Turan ilk doğumda 2.5 Milyon TL'lik araba hediye almıştı.

arda turan ve eşi aslıhan doğan

Doğan ikinci hediyesini sanattan yana kullandı. Eşinden Heykel isteyen Doğan, önümüzdeki günlerde hediyesine kavuşacağı öğrenildi. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
28 Yorum Var
 • Oğuz 5 ay önce Şikayet Et
  Arda bak gör ve nerede hata yaptim diye düşün..Bir kişi dahi hakkınızda olumlu yorum yapmıyor.!
  Cevapla
 • Serdar 1 ay önce Şikayet Et
  Adamın hayatından size ne
 • Erdo 5 ay önce Şikayet Et
  Bu dönemde hem haber, hem de o kişiler çok ama çok çirkinler. Bitmişliğin ifadesi.
  Cevapla
 • Hadi 5 ay önce Şikayet Et
  şımarıklar görmemişler
  Cevapla
 • mmed 5 ay önce Şikayet Et
  İki koca kafa birbirini bulmuş. Allah mesud etsin
  Cevapla
 • Hasanbb 5 ay önce Şikayet Et
  Arda sen ancak bu haberlerle gündemde olacaksın. Sen ibretlik bir hayat hikayesisin. Zirveden kubura. Ayrıca bu haberden bizene. İsraf haramdır. Resmen haram denizindeler.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun