Masterchef Türkiye birincisi Cemre Uyanık, futbolcu Serhat Akın'ın mekanında çalışacak!

08 Şubat 2020, 09:08
Masterchef Türkiye birincisi Cemre Uyanık, futbolcu Serhat Akın'ın mekanında çalışacak!

TV8 kanalında yayınlanan Masterchef Türkiye programında birinciliği elde eden Cemre Uyanık, Fenerbahçe'li Serhat Akın'ın iş yerinde çalışacağı iddia edildi.

Masterchef Türkiye yarışmasında finale kadar gelen isimlerden birisi Cemre Uyanık ile Alican Sabunsoy olmuştu. Son eleme oyunundan sonra birinciliği elde eden Cemre Uyanık'ın eski Fenerbahçeli Serhat Akın'ın yeni mekanı için anlaştığı öğrenildi.

Yeni işinin Akın'ın mekanında yemek yapmak olduğu öğrenilen Cemre Uyanık için tebrik mesajlarında bulunuldu.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
5 Yorum Var
 • Alper 8 ay önce Şikayet Et
  Zaten orda çalışacaktı maksat reklam yapmaktı reklam güzel yapıldı
  Cevapla
 • meyyid 8 ay önce Şikayet Et
  geçen seneki birinci ve ikinciyi şefler kendi mekanlarına almıştı demek ki bu seneki birinci ve ikincide iş yok.
  Cevapla
 • SİLLELİ 8 ay önce Şikayet Et
  Hayatım boyunca bir futbolcunun futbola yatırım yaptığını görmedim. Futbol ⚽ da kullanılan bir sürü malzeme var, bir tanesini de üretin arkadaş.
  Cevapla
 • Misafir 8 ay önce Şikayet Et
  Turkiyedeki futbolcular çalışmayı sevmezler. Kolay para kazanmayı severler. Mesela Turkiyede üniversite mezunu kaç tane futbolcu var.
 • ne alaka 8 ay önce Şikayet Et
  futbol malzemesi ile futbola yatırımın ve bunla futbolcunun ne alakası var. futbol malzemeleri kimsayasal malzemelerdir. Futbolcunun profesyonellik alanı ile bunun arasında bir alaka var mı? değişik top mu üretsinler ya da tebeşir mi eldiven mi? saçmalamışsın. futbolcu yönetici bir adamdır ekip ruhunu bilir. dolayısı ile işçi çalıştırabileceği her hizmet sektöründe yatırım yapabilir. üretim sektörü zanaat ister. futboldan da üretim çıkmaz. mantığınızda büyük bir hata var....