Ünlü komedyen aynı zamanda oyuncu Ahmet Kural dün gece zincirleme trafik kazasına karıştı. Ehliyetine 6 ay el konulan Kural'ın trafik raporunda yer alan ifade de ortaya çıktı.

Geçirdiği trafik kazası sebebiyle ehliyetine 6 ay süreyle el konulan oyuncu Ahmet Kural'ın trafik raporu ortaya çıktı. Raporda Kural'ın asli kusurlu olduğu görüldü.

ZİNCİRLEME KAZAYA KARIŞTI

Bir dönem şarkıcı Sıla'ya darp uyguladığı için mahkeme olaylarıyla gündemden düşmeyen Ahmet Kural, İstanbul Altunizade'de 3 aracın birbirine girdiği zincirleme trafik kazasına karıştı.

 Bir kişinin yaralandığı kazada alkollü olduğu belirtilen Kural, polis merkezinden çıkarken basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.

Kazaya karışan hasarlı araçlar ise otoparklara götürüldü.Kaza, dün akşam saatlerinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çıkışı Ankara istikameti Altunizade'de mevkiinde meydana geldi.

Araçlar çekici yardımıyla otoparka çekilirken Ahmet Kural ise Çengelköy Polis Merkezi'ne getirildi. Kural'ın ehliyetine alkollü olduğu gerekçesiyle 6 ay süreyle el konurken 'Trafiğe Tehlikeye Düşürmek'ten de cezai işlem uygulandığı öğrenildi. Kural polis merkezindeki işlemlerin ardından gazetecilerin sorularına yanıt vermeden taksiye binerek oradan ayrıldı.

BİR YORUM YAPIN 2

Şimal 1 yıl önce

Trafik polisleri de artık sivil araçla sivil kıyafetle görev yapsın, çok sayıda kişi cep telefonuyla meşgulken araç kullanmaya çalışıyor,diğer polisler hiç müdahale etmiyor trafik teröristlerine.

Terakki 1 yıl önce

Alkollü araç kullanmaya çalışanın teröristten farkı yoktur, zaten trafik terörü deniyor olaya, böyle komik cezalar olursa bu terör bitmez.

Toplam 1 beğeni