Popçu Demet Akalın'ın teyzesi öldü! Acı haberi böyle duyurdu...

08 Mart 2020, 12:17
Popçu Demet Akalın'ın teyzesi öldü! Acı haberi böyle duyurdu...

Halk arasında sevilen şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabında teyzesini kaybettiğini duyurdu. Mustafa Ceceli, Yonca Evcimik, Eda Ece gibi ünlü isimler ise ünlü şarkıcıya destek mesajında bulundu.

Instagram hesabını aktif olarak kullanan ünlü popçu Demet Akalın, bu defa acılı haberini sosyal medyadan takipçilerine duyurdu. Vefat nedeni tam olarak bilinmeyen Akalın'ın teyzesi için ünlü isim hep beraber oldukları kareyi paylaşarak,

''Teyzem gitti.. mekanı cennet olsun'' notunu düştü. Sanat camiasından dostları ise Akalın'a desteklerini eksik etmedi.

Demet Akalın teyzesini kaybetti

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
6 Yorum Var
 • Enteresan 1 yıl önce Şikayet Et
  Popçudan haber geldi diyince bende hey Allahım ya.
  Cevapla
 • Bjk56 1 yıl önce Şikayet Et
  Bi hepiniz gidin ya insanımızda ahlak bırakmadınız
  Cevapla
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Başı sağ olsun..ölüm herkesin kapısını çalacak kaçış yok ölümden. Az yaşa çok yaşa farketmez..o toprak saracak hepimizi birgün.
  Cevapla
 • Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  teyzem gitti..bunlar Reis e yalakalık yapıp geçlere kötü örnek olan kendini sanatçı sanan piyasada şaklabanlardan biri...Rtük milli olsun bunlar tv lerde internette çıkmasınlar.
  Cevapla
 • xyz 1 yıl önce Şikayet Et
  Doğru söylüyorsun geziye katılması lazım kemalla kolkola hainlerle beraber yürümesi lazım demirtaşın hatunuyla boy boy fotolar çektirmesi lazım şehit cenazelerine değilde hainlerin leşlerine ağlaması lazım cumartesi annelerine destek verip Diyarbakır annelerini annelerini aşağılaması lazım devlete ve devlet büyüklerine küfür etmesi lazım dimi yani şimdi ancak o zaman gerçek sanatçı olunur ..... Ha birde şunu ekliyeyim Rtük gerçekten milli olsaydı tvde bir sürü soytarının dizisini bırak adı bile çıkmazdı...
 • Erol Ç. 1 yıl önce Şikayet Et
  :)))))))))) sende haklısın. Piyasada herkes kendine yer bulamayınca.
Yorumların Tümünü Okuyun