Nusret kuralları hiçe saydı! Boğazda...

15 Nisan 2020, 09:42
Nusret kuralları hiçe saydı! Boğazda...

Geçtiğimiz hafta paket servis fiyatlarıyla ağızları açık bıraktıran Nusret, şimdide kuralları hiçe saydı. Boğazda lüks teknesiyle keyif yaptı.

Koronavirüs salgınını umursamayan Nusret, Kuruçeşme'de olan teknesine binerken görüntülendi. Yaklaşık 1.5 milyonluk TL değerindeki teknesinde görüntülendiğini fark eden ünlü işletmeci yüzünü gizlemeye çalıştı. Maske ya da eldiven takmayan Nusret gazetecilerden kurtulamayınca saklanmaktan vazgeçip teknesine binerek uzaklaştı.

NUSRET TEKNESİNE BİNERKEN GÖRÜNTÜLENDİ

PAKET SERVİS FİYATLARI DUDAK UÇUKLATTI!

Ünlü işletmeci Nusret, salgın nedeniyle mekanlarını kapattı. Genelgeye uyarak paket servis yapmaya başladı. Sağlık açısından yapılan bu yöntemi Ankara ve İstanbul şehirlerinde gerçekleştirdi. Paket servis siparişi vermek isteyenler ise şoke oldu. Fenomen hale gelen Nusret'in, neredeyse fiyatları 3 katına çıkardığı iddia edildi. Sosyal medyada paylaşılan bilgilerdeki fiyatlar ağızları açık bıraktırdı. Kuzu kafes 600 lirayı bulurken antrikot 950 liradan siparişi veriliyor.

YARDIMA İHTİYACI OLANLAR İÇİN NUMARASINI PAYLAŞMIŞTI!

Hem ülke içinde hem de ülke dışında ciddi hayran kitlesine sahip olan Nusret Gökçe, sosyal medya hesabından numarasını paylaştı.

nusret numarasını paylaştı

Ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle dışarıya çıkamayan insanlara yardım amaçlı paylaştığı öğrenildi. Daha öncede ihtiyaç sahiplerine yardım yaptığı bilinen Nusret'in bu hareketi taktir topladı. Ünlü isim daha öncede koronavirüs karşısında yaptığı paylaşım olay olmuştu.

nusretin koronavirüs

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
28 Yorum Var
 • capla hama 6 ay önce Şikayet Et
  Eğer zekâtını veriyorsa helal olsun adama
  Cevapla
 • Pek mümkün değil 6 ay önce Şikayet Et
  Alkollü mekan değil mi? Alkol kazancı haramdır. Haramdan da zekat olmaz. Dolayısıyla helal olmuyor:))
 • Karahan 6 ay önce Şikayet Et
  Piyasada et bulundugu ve stokculuk yapmadigi sürece adam istediği eti istediği fiyata satar. Bize ne. Müşterisi var ki satıyor. Herkes işini yapsın bence
  Cevapla
 • Koca Mahmud. 6 ay önce Şikayet Et
  Kerameti kendinden menkul birisi.Sanki bulunmaz hint kumaşı gibi adamı şımarttılar.Yaptığı şovlarla,hiç bir emeği ve çalışması olmadan, babadan mirasçı asalak bir zümreyi söğüşlüyor.Alengirili bir kaç hareketle prim yapmış birisi.Aklı başında hiç bir kimse, ona değil gitmek,semtine bile uğramaz.
  Cevapla
 • Şerafeddin AKSOY 6 ay önce Şikayet Et
  1 kilo ete 950 lira yazıktır günahtır 950 liraya fakir fukara 1 ay mutfağını geçindiriyo illa reklamını yapacaksa diyecek sözüm yok kolay gele
  Cevapla
 • Omer 6 ay önce Şikayet Et
  Adam satıyor almiyorki. alana sormak lazım onu
 • Bekir Özcan 6 ay önce Şikayet Et
  Parası çok olandan alıp fakirlere dağıtıyorsa bence mahsuru yok. Zaten Robin Hood'da böyle yaparmış... hikaye bu ya!
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun