Kuzey Yıldızı İlk Aşk ekibi Ordu'da kaldı!

24 Mart 2020, 10:14
Kuzey Yıldızı İlk Aşk ekibi Ordu'da kaldı!

Cumartesi akşamlarının zirve ismi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, dizisi de koronavirüs salgını nedeniyle çekimleri iptal etti. Ancak dizinin bazı oyuncuları ve ekibi dizinin çekildiği yer Ordu'da kalmayı tercih etti.

Başrollerini İsmail Demirci ve Aslıhan Güner'in paylaştığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Cumartesi günlerinin zirve isimi oldu. Eylül ayına çekimlerine başlanan dizi romantik komedi içerikli Karadeniz dizisidir.

kuzey yıldızı ilk aşk ekibi orduda kaldı

Diziye sosyal medyada da oldukça ilgi var. Ancak son günlerde koronavirüs salgını nedeniyle diziler bir bir çekimlerini iptal etti. Ordu'da çekine Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta bu diziler arasında yer aldı.

kuzey yıldızı ilk aşk oyuncuları

Bir haftalık ara verilen dizideki bazı oyuncular İstanbul'a dönerken, diğer oyuncu ve yapım ekibi Ordu'da kaldı. Ayrıca yapım şirketi oyuncuların ve ekibin kaldığı oteli kapattırıp dışarıdan müşteri alınmadığı öğrenildi. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • Bu Nasıl Dizi? 9 ay önce Şikayet Et
    Dizide bir evde kalmış kız var. Bir adam var. Evli ama yeni boşanmış. Dul kız ve adam cilveleşiyor. Boşanan kadın hala kocasını seviyor. Boşanma sebepleri aldatma. Bu ne biçim bir dizi ?
    Cevapla
  • AFK 9 ay önce Şikayet Et
    Dizi izlemeyi bilen biri olmayı dene bence KARACAHİL olmayalım sanane bu nası dizi cumartesi günunün kralı neyi çekemiyon