Virüs ünlülerden en çok Sıla ve eşi Hazer Amani'ye uğradı! ‘Hazerlame’  ertelendi...

Ünlü şarkıcı Sıla'nın eşi Hazer Amani, virüs dolayısıyla birçok planını bozmak zorunda kaldı.

Virüsten dolayı Bebek'teki dükkanına kepenk indirmek zorunda kalan Hazer Amani, mayıs ayında gerçekleştirecekleri Anadolu'da lezzet turunu da iptal etmek mecburiyetinde kaldı. Amani, YouTube kanalında eşiyle beraber yapacağıHazerlameprogramını da virüsten sebep erteledi.

YouTube kanalında yayınlamak için çekim yapan Hazer Amani'nin hem kameramanı hem de yamağı eşi Sıla oldu. Sevilen şarkıcı, kuru fasulye pişiren Hazer Amani’ye pilav yaparak yardımcı oldu.

Amani, YouTube kanalına yüklediği bu videonun altına şu notu düştü:

“Sevgili şair arkadaşım Mehmet Said Aydın da sosyal izolasyon günlerinde bizimle beraber mutfağa dalmış. Yumurta bile kıramayan biri olduğunu ama ısrarla kuru fasulye yapmak istediğini söyledi.

Ben de onu kırmadım ve mutfağımızın bu vazgeçilmez lezzetinin aslında ne kadar kolay bir şekilde yapılabileceğini hem ona hem de sizlere göstermek istedim. Tabii ki kuru fasulyeyi pilavsız düşünemeyiz.

"HARİKA BİR PİLAV YAPTI"

Bu noktada da sağ olsun ‘Sevgili kameramanım’ devreye girdi ve harika bir arpa şehriyeli pilav yaptı. Artık cacık, turşu ve kuru soğanı ayarlamak da size kalıyor.”

SILA VE HAZER AMANİDEN KARANTİNA POZU!

Salgın virüs sebebi ile evden dışarı çıkmayan ünlüler arasında olan Sıla, en son hayranları için sosyal medyada canlı yayın açtıktan sonra kapattığını zannederek ama aslında kapatmamışken yüzünde verdiği ifade ile gündeme oturmuştu. Gelen eleştiriler üzerine açıklama yapmak zorunda hisseden Sıla için kötü bir imaj çizilmişti. Eşi Hazer Amani ile beraber çekilmiş olduğu karantina pozu sosyal medyada beğeni aldı.

SILANIN MAKYAJSIZ HALİ

Karantina günlerini eşi Hazer Amani ile yemek videosu çekerek geçiren Sıla, ünlülerdeki sıfır makyaj pozu akımına uydu. Ünlü şarkıcının makyajsız hali...

Sıla

Sıla

Dünyada kelime başına en çok kazanan oyuncu Tom Cruise oldu! Peki Tom Cruise kimdir?

İLİŞKİLİ HABER

Dünyada kelime başına en çok kazanan oyuncu Tom Cruise oldu! Peki Tom Cruise kimdir?

BİR YORUM YAPIN 1

Oğuz 4 yıl önce

Bu ülkede sılada ünlü oldu ya..korana bize vız gelir

Toplam 1 beğeni