Zuhal Topal yayında gözyaşlarını tutamadı! Sağlıkçılar için...

16 Nisan 2020, 09:41
Zuhal Topal yayında gözyaşlarını tutamadı! Sağlıkçılar için...

Kendi adıyla yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada programını sunan oyuncu Zuhal Topal, dün yayınlanan yeni bölümünde sağlık çalışanları için bazı açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu, gözyaşlarını tutamadı.

Ünlü oyuncu Zuhal Topal, dün yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada programında sağlık çalışanları ve ülkemizin Koronavirüs ile mücadelesi hakkında açıklamalarda bulundu ve yetkililere olan desteğini dile getirdi.  Topla, sosyal medyada gördüğü bazı ebeveyn doktorların yaşadıklarını ve sağlık çalışanlarına virüslüymüşler gibi muamele eden bazı kişilerin tavırlarını aktarırken gözyaşlarına hakim olamadı.

SOSYAL MEDYADAN ZUHAL TOPAL'A TEPKİ

Koronavirüs salgını nedeniyle sosyal izolasyonun sağlandığı bu günlerde, oyuncu Zuhal Topal'ın sunumuyla ekrana gelen Zuhal Topal'la Sofrada adlı yemek yarışma programı daha fazla ilgi çekmeye başladı. İzolasyon açısından yarışmayı artık program ekibinin kiraladığı bir villada çeken Topal ve ekibi, bu hareketleriyle beğeni toplamışlardı. Ancak Topal, gelin adaylarına verdiği puanlarla seyircilerin büyük tepkisini toplamaya başladı.

Kayınvalideleri hep haksız puan vermekle, birinci olmak için gelinlere düşük puan vermekle, birinci olmak için oyun oynamakla suçlayan Topal'ın, yarışmacıları kayırdığı iddia edildi. Seyirciler, Instagram'a yaptıkları yorumlarda ünlü oyuncunun haksızlık ettiğini belirten yorumlarda bulundular.

O yorumlardan bazılarında, “Donmuş tatlıya 9 puan verildikten sonra ve koskoca tadının son gün yarışmacısına sırf üç kuruşu alabilmek için 3 puan vermesi izahı olan davranışlar değil, artık benim için bu program bitmiştir izlemeyeceğim ve an itibariyle takibi bırakıyorum.” ve “Adaletsizlik yapmayın.” ifadelerinde bulundu.

Seyirciler, kimin birinci olacağını Zuhal Topal'ın birinci olacağını iddia ederek, “Kimin birinci olacağını Zuhal hanım bilir.”, “Bu hafta kim torpille birinci olacak.” yorumlarında da bulundular.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
29 Yorum Var
 • ferhat 9 ay önce Şikayet Et
  ne izleyecem bunları vatana millete beş kuruş faydası olmayanlara destek vermeyin. bunlar gibilerin amacı televizyonla milleti oyalamak
  Cevapla
 • Doktor eşi 9 ay önce Şikayet Et
  Sevimsiz şey
  Cevapla
 • gezgin 9 ay önce Şikayet Et
  gözyaşı reytinge dönüşür mü acaba,yalan gözyaşı
  Cevapla
 • Gizli 9 ay önce Şikayet Et
  Meyva veren agac taslanir niye kiskaniyosunuz begenmeyen seyretmesin bukadar
  Cevapla
 • Fetiye 9 ay önce Şikayet Et
  Dünde keyfine göre verdi diğerleri yüksek puan verdi diye kendisi düşük verdi bide diyor benim için ana yemek önemli begendide dusuk6 puan verdi kendisine herhalde3birsey getireni birinci yapıyor iyicene gözümden düştü
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun