Acun'un eski eşi Zeynep Yılmaz'dan kızlarıyla paylaşım! Zeynep Yılmaz kimdir?

23 Mayıs 2020, 10:56
Acun'un eski eşi Zeynep Yılmaz'dan kızlarıyla paylaşım! Zeynep Yılmaz kimdir?

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz, sosyal medya hesabından kızlarıyla eski bir fotoğrafı yeniden paylaştı. Peki Zeynep Yılmaz kimdir?

Acun Ilıcalı'nın eski eşi olarak tanınan Zeynep Yılmaz paylaşımlarıyla gündemde kalmaya devam ediyor. 17 yaşındayken Acun'la tanışan ve 2 tane çocuğu olan Zeynep Yılmaz, tbt paylaşımı yaptı. 

YAPILAN YORUMLARA SİNİRLENDİ!

Zeynep Yılmaz, 1994 yılından bu yana arkadaşı olan Melda Aksu ile olan bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Yılmaz, o kareyi, “1994-2020 bir varmış bir yokmuş… Evvel zaman içinde kalbur zaman içinde, deve tellal, pire berber iken” diyerek paylaştı. Bunun üzerine bir takipçisi, "Resmen evrim geçirmişsiniz" yazdı.

Yoruma çok sinirlenen Yılmaz “26 yıl bayağı bi evrim tabii… Ne değişmiş pardon? Burnumuzu mu yaptırmışız? Yüzümüzü mü gerdirmişiz? Dudaklara silikon mu taktırmışız? Ne ima ettin? Yaptırsam da yaptırdım derim zaten. Neyin peşindesin?” yazdı ve ardından da hem takipçisinin hem de kendi yorumunu sildi.

12 YIL ÖNCEKİ FOTOĞRAF!

44 yaşındaki Zeynep Yılmaz, kızları ile 12 yıl önceki fotoğrafını paylaştı. Sosyal medya hesabından paylaştığı görsele adeta beğeni yağdı.

ZEYNEP YILMAZ KİMDİR?

1976 yılında dünyaya gelen Zeynep Yılmaz, Acun Ilıcalı ile 2003 yılında dünya evine girmiş ve 2016 yılında anlaşmalı bir şekilde boşanmıştır. Yılmaz ve Ilıcalı çiftinin bu evliliklerinden, Leyla ve Yasemin adlı iki kızı vardır.

1999 – 2000 yıllarında Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. İlk olarak Cine5’te iç film satın alımı görevinde üç sene kadar çalışmıştır. Daha sonra ‘çocukluk hayalim’ dediği mimarlık mesleğini yapmaya başlamış ve kendi mimarlık şirketini kurmuştur. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar