Ebru Şallı canlı yayında gözyaşlarına boğuldu

16 Mart 2021, 19:38
Ebru Şallı canlı yayında gözyaşlarına boğuldu

Oğlu Pars'ı kanser hastalığı sebebiyle kaybeden Ebru Şallı, Çağla Şıkel'in sunduğu Yeni Bir Gün programına konuk oldu. Oğlu hakkında konuşan Şallı, zor anlar yaşadı. Bu anlarda Çağla Şıkel de gözyaşlarını tutamadı.

Manken Ebru Şallı bugün meslektaşı Çağla Şıkel'in sunumuyla ekrana gelen Yeni Bir Gün adlı programa konuk oldu. Burada Şıkel'in sorusu üzerine vefat eden oğlu Pars hakkında konuşan Şallı, cümleleri kurmakta zorlandı ve ağlamaya başladı. Programın sunucusu olan Şıkel ise Şallı'nın haline dayanamayarak gözyaşı dökmeye başladı. O anlar izleyenleri de derinden üzdü.

Mother's Life dergisinin Aralık sayısına röportaj veren Ebru Şallı, yaşadığı süreç hakkında konuşmuştu. Zor zamanlardan geçmeye devam ettiğini belirten Şallı, 'Hayatta durmaya çalışıyorum. Hiç kolay değil yaşamayanın anlayabileceği gibi bir durum yok ortada.' dedi. Oğlunu çok özlediğini de belirten Şallı, 'Onunla bağlantım hep devam ediyor, sonsuza kadar da edecek. Çok büyük ve kutsal bir bağ. Çok özlüyorum. Ve bazen onun kokusunu duyuyorum işte o anlar beni zorluyor tabii. Eşsiz melek kokusu arada bir geliyor bana, şükrediyorum. Onunla yaptığımız her şeyi devam ettirmeye çalışıyorum. Devam ettirip daha fazlasını da yapacağım gücüm yettikçe.' demişti.

Şallı, 'Yaşadığım acı, tarifi olmayan bir şey, kelimelerin yeterli olabileceği bir durum yok. Dileğim kimse bu acıyı yaşamasın. Bodrum'a biraz erken gittim bu sene. Deniz havası ve yeşil ortam iyi geldi bana. Hayata tutunmaya çalışıyorum.' itirafında bulunmuştu.

Pars'ın en büyük hayalini anlatan Şallı, 'Ponçik'in istediği her şeyi yapmaya çalışıyorum. Çok yardımsever bir çocuktu, yardım kampanyası olduğu zaman aileyi toplardı.Ben de onu devam ettiriyorum. En büyük hayali barınak kurmaktı. O yüzden hayvanlar hep bizi buluyor, evimizde kedimiz var. İlik nakli sürecinde kedinin evde olmaması gerekiyordu ve bu durum Pars'ı çok üzmüştü.' açıklamasında bulunmuştu.

Şimdilerde bu hayali gerçekleştirmeye hazırlanan Şallı, 'Kafaya koydum ve en kısa zamanda hayata geçireceğim. Bir belediyeyle ortaklaşa yapacağız. Ponçik, hayvanları çok seviyordu ve bu projeyi çok istiyordu.' demişti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN TAZİYE TELEFONU

16 Nisan tarihinde oğlu Pars'ı lenfoma hastalığı nedeniyle kaybeden manken Ebru Şallı, çok zor günler geçiriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, evlat acısı çeken Şallı'yı arayarak taziyede bulundular. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi, hem Ebru Şallı ile hem de eşi Uğur Akkuş ile görüştüler. Uzun süren görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi, Şallı ve eşine çocuklarını ihmal etmemeleri konusunda tesellide bulundu. Şallı ve eşi, aldıkları taziye telefonuyla teselli bulduklarını dile getirdiler. 

MEZARA GELEN KÖPEĞİ SAHİPLENDİ

Vefat eden oğlu Pars'ın mezarını her gün ziyaret eden ünlü manken Ebru Şallı, gelişinde bir başka ziyaretçiyi fark etti. Sahibi olmayan bir köpek sürekli Pars Tan'ın mezarlığına geliyordu. Şallı, oğlu Pars'ın mezarına sürekli gelip o'na sanki arkadaşlık eden bu köpeğe karşı kayıtsız kalamadı. Ünlü manken, köpeği sahiplenme kararı aldı.

Lenfoma hastalığı, vücuttaki akyuvarlardan birinin genetik kodunda bir mutasyonun oluşması sonucunda ortaya çıkan bir kanser türüdür.

TIKLA OKU: LENFOMA KANSERİ NEDİR? BELİRTİLERİ NELERDİR?

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
142 Yorum Var
 • İrfan yıldız 4 ay önce Şikayet Et
  Her gün onlarca çocuk yetişkin insan ölüyor. Ölmek için doğuyoruz. Esas hayat ahiret hayatıdır. Ölüm yok oluş değildir. Oğul öldü de annesi ölmeyecek mi. Ne abartıp duruyorsunuz. Herkes ölecek. AHİRETE HAZIRLANIN.
  Cevapla
 • Ölüm Hak 4 ay önce Şikayet Et
  Evladını toprağa veren nice analar var. İki de bir oğlunun acısıyla gündem olmaya çalışmasa daha iyi bence.
  Cevapla
 • nurullah 6 ay önce Şikayet Et
  Vefat eden oğlunuz ehli cennet buna iman etmişiz. Lakin çocuğunuz ile birlikte olmak istiyorsanız Cennet'te Allah ın cc emir ve yasakları dairesinde bir hayat sürmeniz gerekmektedir. Geçmişinize tövbe ederek yeni hayatınıza başlayabilirsiniz.Aksi halde davranmanız sizi ebedi hüsrana uğrayanların arasına dahil edecektir
  Cevapla
 • ali kemal küçük 6 ay önce Şikayet Et
  Şan, şöhret boş. Ölümden başkası yalan.
  Cevapla
 • Mehmet 7 ay önce Şikayet Et
  Bu kadını kim, niçin eleştirir bir türlü anlamıyorum. Yavrusunu kaybetmiş, acıların en büyüğünü yaşıyor... Allah sabır versin.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun