Kaleci Volkan Demirel ve eşi Zeynep Demirel'den 1 milyonluk kebap keyfi!

08 Haziran 2020, 10:58
Kaleci Volkan Demirel ve eşi Zeynep Demirel'den 1 milyonluk kebap keyfi!

Geçtiğimiz günlerde imaj değişikliğiyle gündem olan Zeynep Demirel ve eşi Volkan Demirel geçtiğimiz akşam bir kebapçı çıkışı objektiflere takıldı. Ünlü çift kebap keyfine 1 milyon değerindeki lüks araçlarıyla geldi.

Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel eşi Zeynep Sever Demirel ile önceki akşam Nişantaşı’na kebap keyfi yaptı. Normaleşmeye ayak uyduran çift, çıkışta magazin muhabirlerine poz verdi. Daha sonra ünlü çift 1 milyon TL’lik Aston Martin araçlarıyla mekandan uzaklaştı.

zeynep demirel ve volkan demirel

2009 Miss Belçika güzeli olan Zeynep Sever, 2010 yılında kaleci Volkan Demirel'le nikah masasına oturdu. İki kız çocuğu olan Zeynep, formda kalmak için düzenli spor yapıyor.

zeynep demirel ve iki kızı

Koronavirüs nedeniyle dışarı çıkamayan Demirel ev işleri ve kızlarıyla ilgilenirken hayranlarını da ihmal etmeden sosyal medya paylaşımlarına devam ediyor.

zeynep demirel siyah saçlı

Youtube kanalı için videolar da bu süreçte hazırlayan Demirel, imaj değişikliğine gitti. Yıllardır siyah saçlarla tanınan genç isim saçlarını bakıra boyattı. O anları sosyal medyada paylaştı.

zeynep demirel yeni imaj

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar