Hülya Avşar fiyatı artırdı! Bölüm başına 120 bin TL...

03 Mayıs 2020, 11:28
Hülya Avşar fiyatı artırdı! Bölüm başına 120 bin TL...

Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yer alan Hülya Avşar burada bölüm başına 60 bin TL alıyordu. Ancak şimdilerde Avşar'ın bölüm başına fiyatını iki kat istediği söylendi.

Dört yılda fiyatı 2 kat yapan Hülya Avşar, uzun süredir herhangi bir projede yer almadı. Önceleri dizi projelerine pek sıcak bakmayan Avşar, yeniden setlere dönmek istediğini ancak bunun için 120 bin TL talep ettiği öğrenildi. İstediği rakamı bölüm başına isteyen Avşar farklı şartlarda koydu.

HÜLYA AVŞAR VE KIZ KARDEŞİ HELİN AVŞAR

HEM FİYAT ARTIRDI HEM DE KOŞUL KOYDU!

Ünlü şarkıcının haftalık program sunuculuğu için 100 bin TL istediği de ortaya çıktı. Son yıllarda reklamlarda yer alan oyuncu ayrıca dizi için yapımcılara 5 günde 10 saatten fazla çalışmak istemediğini de belirtti.

FİYAT ARTIRAN HÜLYA AVŞAR SON RÖPORTAJINDA TEKLİF GELMİYOR DEMİŞTİ

Dizilerin yorucu temposunu kabul etmeyen Avşar kızı, hem fiyat arttırdı hem de çalışma koşulları koydu. Şarkıcı son olarak bir yatak markasının reklam yüzü olmuş ve reklamdan 6 milyon kazanmıştı. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
13 Yorum Var
 • ... 10 ay önce Şikayet Et
  Sonra ülke niye aç bu ne idüğü belirsilere böyle para basarsanız çocuklar evde ac kalır tabi Bu millet daha cok belayı hak ediyor da Allah belamızı verseydi sağ adam kalmazdi
  Cevapla
 • Yakub 10 ay önce Şikayet Et
  Yamuk muhteşem yüzyıl dizisi Türk Milletinin başına bela. Osmanlının Kuranı Kerim ve Hadisler anayasası görmezden gelinmiştir. Tesettür sanki hiç yok! Camii ezan Namaz Oruç Zekat Hacc nerede bu dizide. Nefisler çok kabarık şeytanın işi kolaylaşıyor. Allah'tan cc korkmak gerek.
  Cevapla
 • Lotuss 10 ay önce Şikayet Et
  Siz yonetmenler yapimci lar( essek )olunca semer vuran cok olur siz onun isminden paea kazaniyonuz o da sizin sirtinizdan bu is boyle
  Cevapla
 • Amin 10 ay önce Şikayet Et
  ALLAH ıslah etsin
  Cevapla
 • Serkan 10 ay önce Şikayet Et
  Yazık günah oyuncu deilki ben oyunculuğunu beğeneni görmedim
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun