Sosyal medyadan yaptığı canlı yayınla gündem olan Şafak Sezer, komedi sevenlere müjdeyi verdi. Senaristliğini yaptığı Kolpaçino serisi için yakında çalışmaların başlayacağını söyledi.

1 Haziran'dan itibaren restoranların açılmasıyla Şafak Sezer soluğu Etiler'de bir mekanda aldı. Çıkışta objektiflere yakalanan ünlü komedyen Sezer, senaryosunu yazdığı Kolpaçino serisinin dördüncüsü için çalışmalara başlandığını söyledi. Yeni oyuncularında yer alacağı filmin senaryosuna başladığı müjdesini veren Sezer, "Yaklaşık iki aydır konuşuyoruz. Senaryoyu yazmaya başlayacağız. Başka oyuncular da olacak. Güzel bir şey çıkaracağız" şeklinde konuştu.

Şafak sezer gazetecilere simit dağıttı

 

Güzel oyuncu Büşra Pekin, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'ndaki doktoruna uğradı. Çıkışta objektiflere takılan Pekin'e Şafak Sezer'in açıklamaları soruldu. Pekin, o yayın sonrasında Şafak Sezer'le konuştuklarını "Akşamına biz telefonla konuştuk. Uzun süredir aramıyoruz, sohbet etmiyoruz diye sitem etmiş. Herhangi bir sorun yok. Ersin’in de benim de hiçbir zaman öyle bir tavrımız olmaz. Kutsal Damacana filmi ikimizinde çok sevdiği, çok severek oynadığımız bir filmdi. Ne zaman konusu açılsa güzel bahsettiğimiz bir film ama hiç konusu açılmadan tabii işimizden bahsetmiyoruz. Şafak Sezer ile aramızda sorun yok" sözleriyle açıkladı. 

büşra pekin ınstagram paylaşımı

2007 yılında vizyona giren komedi türündeki Kutsal Damacana filmine dair Şafak Sezer'den yıllar sonra itiraf geldi. Toplamda 4 milyon 514 bin 747 TL hasılat elde edilen filmin yönetmen koltuğunda Ahmet Yılmaz ve Kamil Aydın oturdu.

kutsal damacana afişi

Başrolünde olan Şafak Sezer, filmin hem yapımcısı hem yönetmeni hem de senaristliğini üstlendi. Sezer, geçtiğimiz günlerde şarkıcı Serdar Ortaç'ın canlı yayınına katılarak film hakkında ilk kez konuştu.Yaklaşık bir saat süren canlı yayında kahkahalar havada uçuştu. 

şafak sezer ersin korkut filmden bir kare

Ünlü oyuncu filmde oynattığı Ersin Korkut ve Büşra Pekin'i nankörlükle suçladı. Ünlü komedyen "İlk başrolüm, çok güzel bir film, hayatımdaki en güzel film. Ömrümün en çok enerjisini buraya verdim. Ne kadar acı bir şey; Ersin Korkut ve Büşra Pekin, bir kere bile 'Kutsal Damacana'da oynadıklarını söylemediler. Büşra Pekin ve Ersin Korkut'la hayatları boyunca bir daha çalışmam. Hiçbir zaman, asla!" dedi.

büşra pekin filmden bir kare

Aynı zamanda genel olarak da şu sözlerle genel bir sitem de bulundu:

"Ben bu kafayı da anlamıyorum. Bir film çektikten sonra başka bir havaya bürünen gençleri anlamıyorum. Kendilerini kral sanıyorlar. Sonra sana laf atmaya kalkıyorlar. Sanıyorlar ki bizim kulağımıza gelmiyor. Bu alem haksızlık yapılmaya, ihanete gelmez."

ŞARKICI BERKAY'IN KIZI ARYA'NIN YEMEKLE İMTİHANI!

İLİŞKİLİ HABER

Tamer Karadağlı'dan telif hakkı tepkisi! Tamer Karadağlı kimdir?

İLİŞKİLİ HABER

Tarkan'ın maskeli ve eldivenli paylaşımına rekor beğeni geldi!

İLİŞKİLİ HABER

Ay tutulması nedir? 5 Haziran'da gerçekleşecek olan Ay tutulması saat kaçta izlenecek

BİR YORUM YAPIN 0