Muhteşem Yüzyıl ve Kösem Sultan'ı izleyen Cardi:Hürrem olsa şimdiye hepsinin kellesini almıştı!

30 Temmuz 2020, 09:58
Muhteşem Yüzyıl ve Kösem Sultan'ı izleyen Cardi:Hürrem olsa şimdiye hepsinin kellesini almıştı!

Dünyaca ünlü rapçi Cardi 4 sezon yayınlanan ve reytingleri altüst eden Muhteşem Yüzyıl dizisinin fanatiği olduğu ortaya çıktı. "Muhteşem Yüzyıl" dizisinden sonra Kösem Sultan'ı izlemeye başlayan ünlü rap yıldızı Cardi B.,Kösem ve Hürrem'i birbiriyle kıyaslarak, "Hürrem olsa şimdiye hepsinin kellesini almıştı" sözleriyle dikkat çekti.

Grammy ödüllü rapçi Cardi B, kısa süre önce Muhteşem Yüzyıl hayran kalarak bütün bölümlerini bitirdi.Muhteşem Yüzyıldan sonra Kösem Sultan'ı izleyen Amerikalı rapçi, sosyal medya hesabından dizi hakkında yorumlarını dile getirerek  Kösem ve Hürrem’i birbiriyle kıyasladı.

"Lanet olsun! Neden senin olmayan bir çocuğu tahta çıkarırsın ki! Hürrem bunu asla yapmazdı. Derdi ki 'Üzgünüm bebeğim, seni seviyorum ama ölmelisin" ifadesini kullanan Rapçi Cardi B, daha sonra ise Kösem’in beğenmediği bir başka özelliğini de sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Cardi B, sosyal medya hesabından şöyle "Kösem’in en sevmediğim huyu da düşmanlarını öldürmesi uzun zaman alıyor. Çok fazla affedici. Hürrem olsa şimdiye hepsinin kellesini almıştı." yazdı.

Kösem sultan hakkında sık sık sosyal medya üzerinden paylaşımı yapan Cardi B, kendisine yanıt veren hayranlarıyla cevap vermeyi ihmal etmiyor.

Müzik dünyasının Grammy ödüllü rapçi Cardi B. 2014 yılında final yapan Muhteşem Yüzyıl hayranı olduğu ortaya çıktı. "Muhteşem Yüzyıl" dizisinin sıkı takipçilerinden olan Grammy ödüllü ünlü şarkıcı Cardi B., İstanbul’a gelmek için sabırsızlanıyor. "Muhteşem Yüzyıl" dizisinin bölümlerini bitirip devam niteliğindeki "Muhteşem Yüzyıl Kösem’i izlemeye başlayan şarkıcı, Osmanlı tarihine hayran kaldı. Önceki gün diziden bir bölümü sosyal medya hesabından paylaşan Cardi B.’ye bir internet kullanıcısı "İstanbul’a gelin ve Topkapı Sarayı’nı, Sultan Süleyman’ı, Hürrem’i ve tüm Osmanlı İmparatorluğu’nu ziyaret edin" mesajını yazdı. Cardi B. bu mesaja cevabı ise olumlu oldu. Şarkıcı, "Kesinlikle geleceğim. Bekleyemiyorum" yanıtını verdi.

Instagram hesabından yaptığı paylaşımla bunu gözler önüne serdi. Gerçek adı Belcalis Almanzar olan şarkıcı, kızının videolarını instagram üzerinden paylaştı.

Cardi B. ile Offset'in kızı Kulture Kİiari Cephus, oyun oynarken arka tarafta ekranda Muhteşem Yüzyıl dizisinin görüntüleri oldukça dikkat çekti. Ünlü oyuncunun izlediği bölümlerin, Meryem Uzerli' diziden ayrıldıktan sonra gelen Vahide Perçin ve Pelin Karahan'ın olduğu bölümler olarak görüldü.

 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Yusuf 2 hafta önce Şikayet Et
    Ünlü oyuncu evet
    Cevapla