Arda Kural'dan alkışlanacak Hac ibadeti paylaşımı!

24 Temmuz 2020, 10:20
Arda Kural'dan alkışlanacak Hac ibadeti paylaşımı!

Son aylarda sosyal medya hesaplarını daha aktif kullanan oyuncu Arda Kural, bu kez sosyal medyada Hac paylaşımında bulundu. Koronavirüs nedeniyle bu yıl yapılmayacak olan Hac ibadeti ile ilgili paylaşımı kısa sürede beğeni rekoru kırdı.

Bu yıl Kovid-19 salgını nedeniyle iptal edilen Hac ziyaretiyle ilgili Arda Kural, paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu Bu sene "Hac yok... Herkes içindeki şeytanı taşlasın lütfen..." sözünü yazdı. Kısa sürede beğeni ve paylaşım rekoru kırdı. 

arda kural hac paylaşımı

Geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar'ın peçe takanlarla ilgili yaptığı konuşmaya sert tepki gösteren Arda Kural, bu kez de sosyal medyada özgürlük adı altında meşru gösterilen LGBT lobisine karşı tavrını açıkça ortaya koydu. Cinsiyetsiz bir yaşam anlayışına toplumu sürükleyen bu lobiye karşı Kural, resmi hesabından ⁦"Tesettür deyince bizi 1400 yıl geriye mi götüreceksiniz diyenler, Eşcinselliğe gelince Lut Kavmine kadar gitmeyi biliyorlar" şeklinde bir yazı yazdı. Oyuncunun paylaşımı kısa sürede binlerde beğeni ve yorum aldı. 

ARDA KURALIN O PAYLAŞIMI

ARDA KURAL'DAN HÜLYA AVŞAR'A TOKAT GİBİ CEVAP!

Hülya Avşar, Etiler'de bir mekan çıkışı görüntülendi. Bu sırada maske takmak zor mu sorusu üzerinde söylediği sözler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Çarşaflı kadınlar hakkında yaptığı "Ben şimdi anlıyorum neden peçe takıyorlarmış. Çok uyanıklarmış. Bunların başımıza geleceğini biliyorlarmış. O kadar kıyamet kopardık, ben yazılar yazdım. Zehra görmüştü bir tanesini 'öcü' demiştim" çirkin ifadelere bir tepki de oyuncu Arda Kural'dan geldi.

Kural, Avşar'ın ismini geçirmezse de şu sözlerle gündem olan olaya tepki gösterdi: "Para için soyunanların Allah için giyinenlere laf söylediği iğrenç bir çağda yaşıyoruz!"

arda kural paylaşımı

Kural'ın paylaşımına kısa sürede beğeni ve yorum yağdı. Skandal sözlere yer veren Avşar cephesinde ise henüz bir özür açıklaması gelmedi. 

FİLİZ AKIN OĞLU İLKER İNANOĞLU'NA KAVUŞTU!

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
101 Yorum Var
 • Tkyrkyyldz 6 ay önce Şikayet Et
  Üç günlük dünyada üç kelımeyle azda çoğun hasını söyleyen koca yürekli Adam ...
  Cevapla
 • ömer 6 ay önce Şikayet Et
  Sanatçı cesaretli olacak ve inandığını (hiç bir maddi korku olmadan) özgürce söyleyebilecek ve bizlerde söyleyeni alkışlayacağız ve Allah razı olsun diyeceğiz
  Cevapla
 • Recep 6 ay önce Şikayet Et
  Şimdi tabii bu kişiler hristiyan yada kitapsız kâfir oldukları için müslümanlara laf atmalarından daha doğal birşey yoktur. Bizim görevimizde bunları ülkemizden defetmektir. Erkek kadın farketmez çıplakların eşcinsellerin lgbtlilerin sözde eşitlik ad altında erkek ve kadının aynı güce sahiptir tezini savunanların bu ülkede yeri yoktur.
  Cevapla
 • Nazlı 6 ay önce Şikayet Et
  Arkandayız kardeş
  Cevapla
 • Yasir 6 ay önce Şikayet Et
  Allah söyletmiş. Muazzam.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun