Meşrulaştırılmaya çalışılan LGBT'ye oyuncu Arda Kural'dan sert tepki!

30 Haziran 2020, 10:06
Meşrulaştırılmaya çalışılan LGBT'ye oyuncu Arda Kural'dan sert tepki!

Sosyal medya paylaşımlarıyla alkış toplayan Arda Kural, bu kez meşrulaştırılmaya çalışılan LGBT lobisine karşı tepkisini ortaya koydu. Kural'un yazısı binlerce kişi tarafından paylaşılıp beğenildi.

Geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar'ın peçe takanlarla ilgili yaptığı konuşmaya sert tepki gösteren Arda Kural, bu kez de sosyal medyada özgürlük adı altında meşru gösterilen LGBT lobisine karşı tavrını açıkça ortaya koydu. Cinsiyetsiz bir yaşam anlayışına toplumu sürükleyen bu lobiye karşı Kural, resmi hesabından ⁦"Tesettür deyince bizi 1400 yıl geriye mi götüreceksiniz diyenler, Eşcinselliğe gelince Lut Kavmine kadar gitmeyi biliyorlar" şeklinde bir yazı yazdı. Oyuncunun paylaşımı kısa sürede binlerde beğeni ve yorum aldı. 

ARDA KURALIN O PAYLAŞIMI

ARDA KURAL'DAN HÜLYA AVŞAR'A TOKAT GİBİ CEVAP!

Hülya Avşar, Etiler'de bir mekan çıkışı görüntülendi. Bu sırada maske takmak zor mu sorusu üzerinde söylediği sözler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Çarşaflı kadınlar hakkında yaptığı "Ben şimdi anlıyorum neden peçe takıyorlarmış. Çok uyanıklarmış. Bunların başımıza geleceğini biliyorlarmış. O kadar kıyamet kopardık, ben yazılar yazdım. Zehra görmüştü bir tanesini 'öcü' demiştim" çirkin ifadelere bir tepki de oyuncu Arda Kural'dan geldi.

Kural, Avşar'ın ismini geçirmezse de şu sözlerle gündem olan olaya tepki gösterdi: "Para için soyunanların Allah için giyinenlere laf söylediği iğrenç bir çağda yaşıyoruz!"

arda kural paylaşımı

Kural'ın paylaşımına kısa sürede beğeni ve yorum yağdı. Skandal sözlere yer veren Avşar cephesinde ise henüz bir özür açıklaması gelmedi. 

KRALİYET AİLESİ ÇETE ÜYELERİYLE EKMEK YAPTI!

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
86 Yorum Var
 • ERDOĞAN 1 hafta önce Şikayet Et
  Arda kardeşim noktayı koymuş. Bizede helal olsun sana arda demek düşüyor. Anlamak isteyene çok seyler anlatıyor ama ya anlamak istemeyene ne yapmalı ALLAH RAZI OLSUN ARDA KARDEŞ GÖZLERİNDEN ÖPTÜM
  Cevapla
 • Kimim 1 hafta önce Şikayet Et
  Süper ,vurdu ve gol oldu
  Cevapla
 • ☪ Türkiye ☪ 2 hafta önce Şikayet Et
  Saygı değer Arda Kural kardeşimin sözleri Baş-Manşetten verilmeliydi ... !
  Cevapla
 • Remzi 2 hafta önce Şikayet Et
  Adamın hası Arda, Allah yolunu açık etsin. Ona karşı kötü niyet besleyenlerden muhafaza eylesin.
  Cevapla
 • N.NURİ BEDİR 2 hafta önce Şikayet Et
  aRDA KARDEŞİM ÖNÜNDCE SAYGIYLA EĞİLİYORUM.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun