Geçtiğimiz aylarda gündeme yerleşen Deniz Bulutsuz ve Ozan Güven arasındaki darp olayında, dava süreci devam ediyor. İkinci duruşma için hakim karşısına çıkması gereken Deniz Bulutsuz'u darp eden Ozan Güven yerine avukatı geldi. Mahkemedeki ifadeler çelişince mahkeme diğer tanıkları da dinlemek için duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

Darp edilen Deniz Bulutsuz mahkemeye annesi ve arkadaşıyla beraber katıldı. Annesinin elini bırakmayan Bulutsuz'un gergin halleri objektiflere yansıdı. Öte yandan Ozan Güven duruşmaya katılmadı. Avukatı duruşmada savunma yaparak tanıkları dinledi. İki tarafında tanıkları bambaşka ifadeler vermesi akabinde mahkeme ileri bir tarihe ertelendi. Ozan Güven'in tanıkları Deniz Bulutsuz'un sesini duymadıklarını söylerken Bulutsuz'un sanıkları ise ses duyduklarını Deniz'in kendilerini arayarak yardım istediğini belirtti. Söz hakkı alan Deniz Bulutsuz defalarda yardım isteyerek "Ozan beni öldürmeye çalışıyor" şeklinde bağırdığını söyledi. 

OLAYDAN SONRA İLK KEZ KARŞILAŞTILAR!

Oyuncu Ozan Güven, Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle dava edilmişti. Mahkeme süreci devam eden Güven, ilk kez hakim karşısına çıktı. Duruşma, saat 13.30'da İstanbul Adalet Sarayı'nda 58. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görüldü. Ünlü oyuncu, hem sanık hem de müşteki sıfatıyla yer aldı. Deniz Bulutsuz, adliyeye gelen ilk isim oldu. Güven ise davanın başlamasına çok kısa bir süre kala giriş yaptı.

Davacı Deniz Bulutsuz duruşmada, "Şikayetçiyim, kamu davası açılması talebim vardır. Beyanlarım doğrudur tekrar ediyorum. Yaşamak zor anlatmak daha zor. Yaşananlar çok ağırdır anlatmak zorunda kalmazsam memnun olurum. Ozan Güven'in darp fotoğraflarını gördüm. Kendimi suçlu görmüyorum. Kendimi korumak adına engel olmaya çalıştım." dedi ve kendi adına yapılan suçlamaları reddetti.

Ozan Güven ise, 'Olay gecesinden yaklaşık 5 ay önce yazdığım bir şey ilişkinin dinamikleri değişiyor. Sırf bağırdığım için utandığımı ifade ettim. Bağırdığım için özür mektubu yazdım. Bağırdığım için pişman olan ben böyle bir şey yapamam. 4 kez ayrılmak istedim. Anlaşamıyorduk bayılma numarası yapıyordu. 5-6 gün önceki bir yazının gündeme gelmesi niyeti ortaya koyuyor. Son gördüğümde çenesinde benim taktığım bant vardı. Evden kendi rızasıyla çıkmış. Ben evde yoktum.' sözleriyle kendisini savundu.

ALIKOYMA İDDİASI HAKKINDA KONUŞTU

Deniz Bulutsuz alıkoyma iddiası hakkında, 'Ev iki katlı müstakil. Darbe almaya üst katta başladım çenemden orada darbe aldım. Abajurun cam kısmıyla vurdu. Merdivenden hemen sonra çıkış kapısı var. Merdivende saçımdan tutup duvarlara burdu. Aşağı yuvarlandım. Pencereden sesimi duyurmak için bağırdım. Belki biri sesimi duyar umuduyla. Pencereyi kapatıp engel oldu. Bu esnada çok darbe aldım. Kapının olduğu yerde bilincimi kaybettim. Üzerime su dökerek uyandırdı. Darbe atmaya devam etti. Vazgeçtiği anda evden kendimi dışarıya attım. Kendimi mümkün olduğunca uzağa atmak istedim ana caddeye çıkma cesaretim yoktu. Şoförünü gördüm arabaya bindim ve beni götürmesini istedim.' açıklamasında bulundu.

OZAN GÜVEN'İN AVUKATINDAN YENİ SORULAR

Davalı Güven'in avukatı, 'Deniz hanım yurt içi ve yurt dışında geçmişte saldırıya uğramış mı?' şeklinde bir soru daha yöneltti. Bulutsuz bu soruya, 'Arkadaşımın değil ama hiç tanımadığım biri tarafından uğradım. Bundan dolayı şikayetçi oldum. Haklı bulundum sanık mahkum edildi." dedi. "Olaydan 5-6 gün sonra önce adliyede bulunan adli tıpa başvurdum. Buradan hekimin sevkiyle devlet hastanesine gittim. Ayağımda cam parçaları vardı. Gözümde ağır bir kanama vardı. O dönem görme kaybım vardı ama şuan öyle bir durum söz konusu değil.' yanıtı verdi.

Ozan Güven'in avukatı son olarak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın dosyaya müdahil olma talebinin reddedilmesini ve teknik bir rapor alınmasını istedi. Deniz Bulutsuz'un avukatı bu duruma, 'Ozan Güven'in raporu özel bir hastaneden alınmış. En son adli muayene raporunda çelişkiler var. İmzası ters atılmış.' iddiasında bulundu. Ozan Güven ise, 'İmza ve yazı bana ait. İncelediğime göre isim de ters çıkmış. Kağıt mı ters anlayamadım.' karşılığını verdi ve mahkeme huzurunda karşılaştırma için imza attı. 

Mahkeme, şoför ve arkadaşlarının tanık olarak dinlenip çenede bulunan izin incelenmesine ayrıca Ozan Güven'in getirebileceğini belirttiği abajurun da bir sonraki celse incelenmesine hükmetti. Deniz Bulutsuz, bir sonraki celsede duruşmaya katılacağını ifade etti. Duruşma, ileri bir tarihe ertelendi.

NE OLMUŞTU?

13 Haziran akşamı yaşanan olayda; Deniz Bulutsuz, evinde bulunduğu Ozan Güven'in eski arkadaşlık muhabbetlerinden rahatsız olduğunu bildirdikten sonra fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını bildirerek polise başvurdu.

deniz bulutsuzun ınstagram paylaşımı

Darp raporu alan Bulutsuz'un vücudunda birçok çürüğe rastlandı. Saatlerce şiddet gördüğünü söyleyen Bulutsuz'un avukatının İstanbul Aile Mahkemesi'ne verdiği dilekçede, "Bulutsuz, Güven'in taşkınlıklarına tepki verince şiddet görmüştür. Yüzünde ve vücudunda morluklar oluşmuştur" sözleri yer aldı.

Bu haberler ardından Güven ise mağdur olduğunu ileri süren açıklamalar yaptı. Mahkemeye de şiddette maruz kaldığına dair fotoğrafla sunduğu söylendi.

deniz bulutsuzun şiddet gördüğüne dair kanıtı

DENİZ BULUTSUZ YAŞADIĞI ŞİDDETİ İŞTE BÖYLE ANLATTI:

"Bu söze bozulduğumu söylememin ardından alkolün etkisiyle bağırıp çağırmaya başladı. Onu sakinleştirmek isterken yatak odasındaki abajuru duvara vurarak kırdı. Beni ittirince abajur çeneme geldi. Sonra beni yatağa yatırarak üzerime oturarak sert bir tokat attı. Ardından bana vurmaya devam ederken kendi yüzüne de vuruyordu. Evden kaçmaya çalıştım. Evin üst katındaki merdivenlerden inerken saçımdan beni yakalayarak kafamı duvara vurdu.Çarpmanın etkisiyle merdivenlerden düştüm. Birçok bölgeden yaralandım. Elimde su şişesi ile beklerken ‘Bana biraz su ver’ dedim. Elindeki suyu kafamdan aşağıya dökerek, ‘Al sana su’ dedi. Evden çıkmama izin vermeyerek ‘Hiçbir yere gidemezsin. Sen bunu hak ediyorsun. Seni öldüreceğim’ dedi. Cep telefonumu elimden alarak cebine koydu. Beni evde alıkoyduğu için büyük uğraşlarla ayakkabılarım olmadan evden çıktım. Şoförü, arkadaşımın evine bıraktı."

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, Müslüm Gürses'in 'Nilüfer' şarkısını yorumladı

İLİŞKİLİ HABER

Okan Kurt'un rehin alındığı iddiasında yeni gelişme! 'Okan Kurt bana saldırdı!'

İLİŞKİLİ HABER

Burcu Özberk'ten sihirbazlık oyunu

İLİŞKİLİ HABER

Bergüzar Korel'den takipçilerini ikiye bölen soru! 'Terazi mi Akrep mi?'

BİR YORUM YAPIN 52

ferhat06 10 ay önce

Şu saatten sonra ne adama güvenilir ne de kadına, çünkü Türkiye'de adaletin terazisi şaştı. Kadınları koruyacağız diye çıkartılan kanunlar yüzünden kadınlar bunu bir intikam aracı olarak kullanmaya başladı. Hangi kadın kendini bu hale getirebilir demeyin, kadın aklına intikam almayı kafasına koyduysa kendisini bile bıçaklar.. Ha şu da var durum böyle diye erkekler de aklanmaz fakat bu kanunları suistimal eden intikam aracı olarak kullanan çok kadına da denk geldim, gerçekten şiddet uygulayan erkeğe de denk geldim. Fakat insan vicdanını en çok rahatsız eden, suçun işlenmesinden çok atılan iftiralar ve suçsuz yere ceza almak..

Toplam 1 beğeni

karşı mahalleli 10 ay önce

Önemli bir şey yok canım! Halka örnek gösterilen aydın (!) kesimin geleneksel arkadaşlık hikayesi. Yüzlerce benzerini duyuyoruz. Hepsi aynı mahalleden.

Leyla 10 ay önce

Kendini beğenmiş kibirli,ukala,agresif Ozan gitmiş yerine süt dökmüş kedi gelmiş. Avukatı özellikle kadın seçilmiş galiba. Avukatta hem cinslerine bunu yapan birini nasıl savunmuş anlamadım. Insanın önce kendine saygısı olmalı.

Toplam 1 beğeni

Misafir 10 ay önce

Sanatcilar bir ulkenin aydinlik gelecekleridir. Ne oldu sanatcilara. Kadinlara mi TOSLADİLAR.

Ertuğrul 10 ay önce

aylık geliri 5bin liraymış Ozan beyin

Yorumların Tümünü Okuyun