Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tutunamayanlar dizisinde yer alan oyuncu Asuman Dabak, ölmeden önce yapmak istediklerinin listesini hazırladığını duyurdu.

Başarılı oyuncu Asuman Dabak, yıllardır sağlık sorunları yaşadığından dolayı ölmeden önce yapılacaklar listesi hazırladı. Adım adım listesinde bulunanları yapan oyuncu, şimdilerde ise şarkı söylemek hayalini gerçekleştirdi. Kendine ait bir şarkı söylemek isteyen usta oyuncu Murat Güneş’in kendisi için yazdığı şarkıyı yarın dijital platformlarda yayınlayacak.

asuman dabak ölmeden önce yapılacaklar listesi hazırladı

'Hayat Bi Gün' adlı şarkı için heyecanlı olduğunu belirten oyuncu yaşamın hakkını vermekten bahsediyor. Dabak, şarkısı için "Hayat Bi’ Gün, yaşamın hakkını vermeyi ve kendini sevmeyi vurguluyor. Adeta hayatımızın değerini hatırlatma marşı niteliğinde. Benim de kendimi severek başkalarını mutlu etmek asıl amacım" şeklinde konuştu. 

asumak dabak şarkı söylemek hayalini gerçekleştirdi

İŞTE DABAK'IN LİSTESİ:

Tiyatro oyuncusu olarak kariyerine başlayan Asuman Dabak ilk hayali bir tiyatro okulu kurmkatı ve bu hayalini başardı. Asuman Dabak Tiyatrosu’nu açtı. Burada öğrenci yetiştiren oyuncu aynı zamanda Londra'da da oyunculuk okulu açmak istiyordu. Kısa zamanda onu da yaptı. Dünyayı gezmek yeni kültürler edinmek ,yamaç paraşütü, rafting ve sualtı dalışı gibi aktiviteler yaptı. 

İLİŞKİLİ HABER

Yargıtay'dan şaşırtan karar! Kaynananın yüzüne tükürmek boşanma sebebi

İLİŞKİLİ HABER

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın oyuncusu Murat Eken'in 4 yıllık evliliği tek celsede bitti!

BİR YORUM YAPIN 0