O Ses Türkiye için karar verildi! Yeni sezonda yeni program geliyor

09 Ekim 2020, 10:07
O Ses Türkiye için karar verildi! Yeni sezonda yeni program geliyor

TV8'inen çok sevilen yarışmalarından bir olan yarışması MasterChef Türkiye iyi gidince O Ses Türkiye'nin şimdilik yapılmayacağı açıklandı. Acun Ilıcalı'nın Beyaz ve İbrahim Büyükak'la geçmişte de büyük ilgi gören Pişti programını yapacağı iddia edildi. Program için Hadise'nin de adının geçtiği kulislerde konuşuluyor.

Ekranların en çok sevilen yarışması ve son zamanlarda reyting rekorları kıran MasterChef Türkiye, O Ses Türkiye'nin bitmesine sebep oldu. TV8 ekranlarında O Ses Türkiye yerine Beyazıt Öztürk, Hadise ve İbrahim Büyükak'lı Pişti programının yapılacağı konuşuluyor.

Yapılan iddialara göre Acun Ilıcalı'nın bu yıl MasterChef Türkiye iyi gidince O Ses Türkiye'yi şimdilik yapmayacağı öğrenildi. Ilıcalı'nın O Ses Türkiye'nin yerine Beyazıt Öztürk, Hadise ve İbrahim Büyüak'lı ile Pişti adlı bir programa başlayacağı konuşuluyor.

Pişti programı 2006 yılında eski haber spikeri Reha Muhtar sunuculuğpunda Show Tv'de yayınlanıyordu. Şimdi ise Beyazıt Öztürk sosyal medya ve magazin gündemini konuklarıyla birlikte yeni bir format ile devam edecek. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar