Ünlü oyuncu Haluk Bilginer'in Agâh Beyoğlu performansıyla Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En iyi erkek oyuncu ödülünü kazandığı; puhutv’nin Şahsiyet dizisi bir ilke daha imza attı ve dün Almanya'da Ein guter Mensch olarak yayına girdi.

Başrollerini Haluk Bilginer, Cansu Dere, Hüseyin Avni Danyal, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu ve Necip Memili’nin paylaştığı kadrosunda Şenay Gürler, İbrahim Selim, Fırat Topkorur, Recep Usta, Rabia Soytürk, Ayhan Kavas, Müjde Ar ve Hümeyra’nın yer aldığı Şahsiyet ilklere imza atmaya devam ediyor.

Usta sanatçı Haluk Bilginer'in Agâh Beyoğlu performansıyla Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En iyi erkek oyuncu ödülünü kazandığı, bir yandan Meksika uyarlaması hazırlanan Şahsiyet, Almanya’ya satılan ilk Türk dizisi olma başarısı gösterdi. puhutv'in başarılı projesi dün Almanya'da Ein guter Mensch ismiyle Almanca dublajlı olarak yayın hayatına girdi. 

ŞAHSİYETİN KONUSU

Yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlendiği, senaryosunu Hakan Günday’ın yazdığı, Ay Yapım imzalı Şahsiyet; 65 yaşındaki adli katip memurluğundan emekli olan Agâh Beyoğlu (Haluk Bilginer) ile cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra'nın (Cansu Dere) beklenmedik şekilde kesişen yollarını nefes kesen bir dille anlatıyor.

İLİŞKİLİ HABER

HES' e yeni özellik geldi! HES kodu nasıl alınır? HES kodu geçerlilik süresi tüm ayrıntılar

İLİŞKİLİ HABER

Ivana Sert'ten nafakaya zam talebi!

İLİŞKİLİ HABER

Masumlar Apartmanı dizisinin İnci'si Farah Zeynep Abdullah'tan kilo isyanı!

İLİŞKİLİ HABER

Doktorlar dizisinin Ela'sı Yasemin Özilhan ve Hasan'ı Yağmur Atacan 10 yıl sonra buluştu!

BİR YORUM YAPIN 0